Par Tehnoloģiju centra būvniecības projekta īstenošanu

08/05/2015
Ventspils, Ventspils Augsto tehnoloģiju parka teritorijā turpinās darbi jaunu ražošanas ēku izveidei. Viena no plānotajām ēkām ir Tehnoloģiju centrs.

Tehnoloģiju centra ēkai šobrīd ir izbūvēta gāzbetona mūra siena visām četrām kāpņu telpām līdz otrā stāva līmenim un iebetonēta monolītā dzelzsbetona josla visām kāpņu telpām otrā stāva līmenī. Ir pabeigta ārējo inženiertīklu un elektroapgādes transformatora izbūve. Pabeigta arī bruģakmens izbūve stāvlaukumu teritorijā. Darbu turpinājumā plānota metāla konstrukciju, kā arī ēkas sienu un jumta montāža.

Ražošanas ēkas būvniecības projekts tiek īstenots ES līdzfinansējuma programmā Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu izveidei vai rekonstrukcijai, ko administrē LIAA. Konkursā par būvniecības darbu veikšanu uzvarēja uzņēmums SIA Ostas celtnieks. Kopējā līguma summa Tehnoloģiju centra būvniecībai ir EUR 3 747 733,58.

Tehnoloģiju centra ražošanas ēka 4200m2 platībā būs piemērota mašīnbūves, metālapstrādes, ķīmiskās rūpniecības, kā arī liela gabarīta izstrādājumu ražotājiem.