Seminārā stāstīja par industriālā mantojuma mārketinga aktualitātēm

13.martā Ventspils piejūras brīvdabas muzejā norisinājās Kurzemes Plānošanas reģiona organizētā mentoringa konsultācija jeb seminārs par industriālā mantojuma mārketinga aktualitātēm.

Pasākumā piedalījās projektā iesaistītie Kurzemes industriālā mantojuma objektu pārstāvji, un to vadīja Ieva Treija no SIA “Marketingfans”. Klātesošie iepazinās ar jaunākajām sociālo tīklu tendencēm, kā arī ar mārketinga satura un vizuālo materiālu veidošanu.

2017.gadā Ventspils brīvostas pārvalde sāka īstenot projektu “Industriālā mantojuma atdzīvināšana tūrisma attīstībai”, kura ietvaros Latvijas vecākajā bākā – 37 m augstajā Ovišu bākā izveidota jauna interaktīva ekspozīcija. Projekta laikā tapusi arī unikāla tūrisma karte, kurā iekļauti ne tikai 26 projektā iekļautie objekti, bet arī citi Latvijā un Igaunijā esošie industriālā mantojuma objekti, t.sk. arī Akmeņraga un Užavas bāka.

Ar interaktīvo karti var iepazīties šeit: https://www.industrialheritage.travel/lv

Savukārt vairāk informācijas par Ovišu, Akmeņraga un Užavas bāku šeit: https://www.portofventspils.lv/lv/brivosta-sabiedribai/bakas/ .