Kontakti

Presei

Ventspils brīvostā viesojās Ķīnas Ekonomikas ministrijas delegācija

Pirmdiena, Decembris 2, 2019 - 15:44

Sestdien, 30.novembrī, Ventspils brīvostu apmeklēja Ķīnas Tautas Republikas Ekonomikas ministrijas e-komercijas un informācijas departamenta pārstāvji, lai pārrunātu pārrobežu sadarbības iespējas e-komercijas jomā.

Iemūrēta vēstījuma kapsula polikarbonāta lokšņu ražotnes pamatos Ventspilī

Piektdiena, Novembris 22, 2019 - 16:37

Šodien, 2019.gada 22.novembrī, Ventspilī, lidostas industriālās zonas jaunākajā būvlaukumā Ganību ielā 103 pirmo reizi pulcējās viesi, lai piedalīties svinīgā vēstījuma kapsulas iemūrēšanas pasākumā topošās ražošanas ēkas pamatos. Par ēkas nomu noslēgts līgums ar uzņēmumu “Ultraplast EU”, kas jau pēc gada varēs sākt darbu Ventspilī.

Ventspils brīvosta piedalās “Transporta nedēļas 2019” pasākumos Maskavā

Ceturtdiena, Novembris 21, 2019 - 17:01

Šonedēļ Ventspils brīvostas delegācija – pārvaldnieks Imants Sarmulis, pārvaldnieka vietnieks , Mārketinga un attīstības nodaļas vadītājs Igors Udodovs un mārketinga menedžeris Jānis Lubiņš – uzturas darba vizītē Maskavā, kur  kopā ar Satiksmes ministrijas un citu nozares uzņēmumu pārstāvjiem piedalās “Transporta nedēļa 2019” forumā un izstādē.

Ventspilī iemūrēs vēstījuma kapsulu jaunas rūpnīcas pamatos

Otrdiena, Novembris 19, 2019 - 12:02

Piektdien, 22.novembrī, svinīgi tiks iemūrēta vēstījuma kapsula pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma būvētās ražošanas ēkas Ventspilī, Ganību ielā 103, pamatos. Par topošās ēkas nomu noslēgts līgums ar uzņēmumu “Ultraplast EU”, kas jau pēc gada varēs sākt darbu Ventspilī.

Gatavojas Rūpniecības, Kaiju un Plosta ielu atjaunošanai

Otrdiena, Novembris 12, 2019 - 14:01

Šobrīd norit projektēšanas darbi, lai tuvākajos gados atjaunotu vēl trīs ostas termināļu un industriālo teritoriju pievedceļu posmus Ventspilī. Rūpniecības ielā būvdarbus plānots sākt 2020.gadā, bet Kaiju un Plosta ielās – 2021.gadā.

Ventspils brīvosta nozīmīgajā CIIE izstādē šanhajā, Ķīnā

Ceturtdiena, Novembris 7, 2019 - 15:37

Šogad pirmo reizi Latvija ar valsts stendu piedalās izstādē "China International Import Expo" (CIIE) Šanhajā. Stendā pārstāvēta Latvijas transporta un loģistikas nozare, toskait Ventspils brīvosta, pārtikas uzņēmumu ražotā produkcija, kā arī tiek prezentētas tūrisma un investīciju iespējas Latvijā.

Ventspils Augsto tehnoloģiju parka sestajā ražošanas ēkā svin spāru svētkus

Piektdiena, Novembris 1, 2019 - 14:51

1.novembrī Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā vienu no topošajām ražošanas ēkām rotā vainags, tā simboliski atzīmējot brīdi, kad ēkas jumta konstrukciju būvniecība pabeigta. VATP ēka Nr.6 ir lielākā no trim jaunajām ražošanas ēkām, kas šobrīd top Ventspils brīvostā un nākamajā gadā tajā jau varēs sākt ražošanu.

Vēl var doties izbraucienā ar ekskursiju kuģīti “Hercogs Jēkabs”!

Pirmdiena, Oktobris 28, 2019 - 14:08

Rit pēdējās šīs sezonas ekskursiju kuģīša “Hercogs Jēkabs” darba dienas. Lai arī saule vairs nelutina, kuģīša braucienu var izbaudīt arī uz apakšējā klāja, kur ir silti, un ne lietus, ne vējš netraucē.

FDI Intelligence nosauc Ventspils brīvostu par labāko vietu lielo nomnieku biznesa attīstībai pasaulē

Trešdiena, Oktobris 16, 2019 - 16:27

Financial Times grupas daļa FDI Intelligence publicējusi pētījumu “Brīvās ekonomiskās zonas 2019”. Ventspils brīvosta nosaukta par labāko vietu lielo nomnieku biznesa attīstībai pasaulē un otru labāko vietu mazo un vidējo komersantu biznesa attīstībai Eiropā. Ventspils brīvostai piešķirtas arī speciālbalvas – par eksporta veicināšanu, klāsteru attīstību, pārrobežu sadarbību, ražošanas paplašināšanos, infrastruktūras attīstību un atbalstu jaunuzņēmumiem.

15.oktobrī Ventspilī pirmo reizi ienāks kruīza kuģis Nordstjernen

Piektdiena, Oktobris 11, 2019 - 13:40

Otrdienas pusdienas laikā rudens vējus Ventspilī ienāks izbaudīt pieredzējušais norvēģu kruīza kuģis Nordstjernen. Šoreiz kuģis pietauvosies pašā Ostas promenādes centrā – pie 20.piestātnes (netālu no sarkanā spīķera).