Prāmju satiksme

Ventspils – vārti uz Skandināviju. Ventspils atrašanās vieta nodrošina īsāko jūras ceļu, kas savieno Baltijas valstis un Zviedrijas centrālo reģionu. Regulāras prāmju līnijas nodrošina prāmju operators Stena Line. Neskatoties uz to, vai ceļojat ar kravu vai kā pasažieris, Stena Line nodrošinās jūsu ceļojuma komfortu un drošību. Pasažieru ērtībai Ventspilī darbojas mūsdienīgs Pasažieru terminālis, kurā tiek nodrošināta augstākā pakalpojumu kvalitāte un ērtības.

Prāmis no Ventspils uz Nīnashamnu, Zviedrija (24x nedēļā).

Saziņa ar Stena Line:

Plānojot kravu pārvadājumus no Ventspils, Jūs varat uzticēties Stena Line – vienam no lielākajiem prāmju operatoriem Baltijas reģionā.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par Stena Line kravu pārvadājumiem un rezervētu maršrutus, apmeklējiet Stena Line specializēto kravu pārvadājumu tīmekļa vietni: www.stenalinefreight.com

Ja jums ir nepieciešams tūlītējs atbalsts, lūdzu, zvaniet uz Stena Line klientu apkalpošanas centru, tālrunis: +371 6360 7335 vai +371 63 622 999. Kvalificēti klientu apkalpošanas speciālisti sniegs jums palīdzību ik dienu.

Lai iegūtu papildu informāciju vai uzdotu jautājumus, izmantojot šādas e-pasta adreses: [email protected] (vispārēji jautājumi) vai [email protected] (kravu pārvadājumi).