Kontakti

Medijiem

Pilsētas svētkos atjaunos satiksmi pār Ventas tiltu četrās joslās

Ceturtdiena, Augusts 4, 2022 - 09:57

Lai ventspilniekiem un pilsētas viesiem ceļu uz Ventspils dzimšanas dienas svinībām netraucētu satiksmes ierobežojumi uz Ventas tilta, no piektdienas pēcpusdienas līdz svētdienai ieskaitot nolemts satiksmi pār tiltu atkal atjaunot.

Ventspils brīvostas valde rosina mainīt brīvostas robežas

Piektdiena, Jūlijs 29, 2022 - 11:33

27.jūlijā Ventspils brīvostas valde pieņēma lēmumu virzīt izmaiņas Ventspils ostas teritorijas robežās, izslēdzot, piemēram, bērnudārzu, parku, mežu un kapsētu teritorijas. Kopā valde aicinās no brīvostas teritorijas izņemt 118 zemes īpašumus.

Attīstās sadarbība starp Kazahstānu un Ventspils brīvostu

Trešdiena, Jūlijs 27, 2022 - 09:58

26.jūlijā Ventspili apmeklēja Kazahstānas Republikas vēstnieks Latvijā Timurs Primbetovs ar delegāciju, lai aktualizētu ekonomiskās sadarbības jautājumus, kā arī pārrunātu iespējas aktivizēt darbu citās savstarpēji interesantās sfērās, piemēram, kultūrā un sportā.

Investors un filantrops Davids Jakobašvili Ventspilī attīsta dabai draudzīgu pārtikas iepakojumu ražotni

Otrdiena, Jūlijs 26, 2022 - 14:37

Pirmdien, 25.jūlijā,  savā pirmajā vizītē Ventspilī ieradās uzņēmuma SIA “Forpet Baltic” galvenais investors, dažādu inovāciju projektu attīstītājs un filantrops Davids Jakobašvili, lai iepazītos ar Ventspili, Ventspils brīvostu un novērtētu SIA “Forpet Baltic” attīstību, kur ieguldīti jau vairāk nekā 14 miljoni eiro.

Davids Jakobašvili atzinīgi novērtēja Ventspils sakoptību un industriālās vides attīstību un sarunās ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Ventspils pašvaldības un Ventspils brīvostas pārvaldes pārstāvjiem pauda gatavību nopietni apsvērt arī citu investīciju projektu attīstību šajā reģionā.

Tiks atsākti Ventas tilta seguma atjaunošanas darbi

Piektdiena, Jūlijs 8, 2022 - 14:52

11.jūlijā tiks atsākti Ventas tilta seguma atjaunošanas darbi, kurus plānots pabeigt līdz Ventspils Pilsētas svētkiem. Darbu laikā gan gājējiem, gan autotransportam tilta šķērsošana būs iespējama abos virzienos, vienīgās izmaiņas  - četru braukšanas joslu vietā būs divas joslas.

Ventspils vides sanācijas projektā tiks izmantota Norvēģijas pieredze

Piektdiena, Jūlijs 1, 2022 - 10:36

Lai iepazītos ar Norvēģijas praksi dažādu ar vidi un klimata pārmaiņām saistītu projektu realizēšanā, pieredzes apmaiņas vizītē uz Norvēģiju pie International Development Norway (IDN) jūnijā devās Ventspils brīvostas pārvaldes vadītā vides sanācijas projekta grupas dalībnieki no brīvostas pārvaldes un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP).

7.jūlijā Ventspils brīvostā ienāks kruīza kuģis STAR LEGEND

Ceturtdiena, Jūnijs 30, 2022 - 16:44

Nākamajā ceturtdienā Ventspils brīvostā atkal gaidāma kruīza kuģa vizīte. Šoreiz ostā ienāks kompānijas WindStar Cruises kuģis Star Legend, kurš savā kuģa mūžā paspējis kļūt arī par slavenu kinozvaigzni.

Brīvostas pievedceļu atjaunošanas projekts finiša taisnē

Ceturtdiena, Jūnijs 30, 2022 - 11:28

Neskatoties uz būtisko izmaksu sadārdzinājumu un resursu ierobežotību būvniecības nozarē, savam noslēgumam jau pamazām tuvojas apjomīgais Ventspils brīvostas pievedceļu būvniecības un atjaunošanas projekts, kura ietvaros paredzēts atjaunot 19 ielu posmus Ventspilī. Brīvostas pārvaldei izdevies panākt vienošanos ar būvnieku par 2021.gadā nepabeigto būvdarbu uz Ventas tilta un Kaiju ielā pabeigšanu.

Ventspils brīvostā būvēs infrastruktūru dzeramā ūdens eksportam

Pirmdiena, Jūnijs 13, 2022 - 14:43

Ventspils brīvostas pārvalde ir noslēgusi līgumu par apbūves tiesību ar uzņēmumu SIA BLNC, kurš plāno Ventspilī investēt līdz 25 miljoniem eiro un būvēt dzeramā ūdens uzkrāšanas termināli un eksporta infrastruktūru. Līgums noslēgts par aptuveni 7,1 hektārus lielu zemesgabalu Ventspilī, P.Stradiņa ielā 20.

2022.gadā Ventspils brīvostā palielinājusies beramkravu pārkraušana

Trešdiena, Maijs 25, 2022 - 16:58

Turpinot tradīciju īpaši pateikties tiem termināļiem, kuri uzrādījuši labākos kravu pieauguma rādītājus, Ventspils brīvostas pārvaldnieks Andris Purmalis sveica AS “Ventspils tirdzniecības osta” valdes priekšsēdētāju Valeriju Pašutu ar izciliem rezultātiem kravu pārkraušanā 2022.gadā.