Kontakti

Medijiem

Ventspils brīvosta piedalās Latvijas-Vācijas Ostu dienu pasākumos

Piektdiena, Jūlijs 12, 2024 - 10:00

Šonedēļ, no 10. līdz 12. jūlijam, Rīgā viesojas Vācijas delegācija, lai piedalītos Latvijas-Vācijas Ostu dienu pasākumos, kuru mērķis ir turpināt stiprināt abu valstu sadarbību loģistikas un transporta jomā.

Starptautiskā pasākumā Francijā diskutē par atkrastes vēja enerģiju

Piektdiena, Jūlijs 5, 2024 - 11:30

Ventspils brīvostas pārvalde turpina gūt izpratni par vēja enerģijas nozari un vēja enerģijas potenciāla pilnīgu apgūšanu. Aizvadītajā nedēļā Francijā, Nantesā norisinājās lielākais starptautiskais atkrastes vēja enerģijas pasākums Seanergy 2024, kurā piedalījās arī Ventspils brīvostas Zaļās enerģijas klastera attīstītājs Kaspars Liepiņš, lai izzinātu atkrastes vēja nozares aktuālākos jaunumus.

No 7. līdz 20. jūnijam Baltijas jūras reģionā norisināsies plaša mēroga ikgadējās starptautiskās militārās mācības “BALTOPS 24”

Ceturtdiena, Jūnijs 13, 2024 - 16:16

Mācības “BALTOPS 24” ir vienas no vērienīgākajām Ziemeļeiropas reģionā, un to mērķis ir turpināt pilnveidot dažādu spēka veidu un ieroču šķiru vienību savstarpējo sadarbību un operacionālo savietojamību. Mācību dalībnieki kopīgo vingrinājumu laikā demonstrēs gatavību kolektīvās aizsardzības nodrošināšanai Baltijas reģionā, tādējādi stiprinot reģionālo drošību un veicinot atturēšanu. 

Latvijas mikroshēmu nozares pārstāvji apmeklē Ventspili

Piektdiena, Jūnijs 7, 2024 - 15:03

Vakar, 6.jūnijā, Ventspili apmeklēja delegācija no mikroshēmu pusvadītāju ekosistēmas nozares, lai iepazītos ar pilsētas piedāvātajām iespējām šīs nozares attīstībai. Delegācijas sastāvā bija pārstāvji no vadošajiem uzņēmumiem un nozares asociācijām.

Ventspilī viesosies kruīza kuģis “Deutschland”

Otrdiena, Jūnijs 4, 2024 - 16:41

Sestdienas, 8. jūnija, rītā Ventspilī ienāks kruīza kuģis “Deutschland”. Pulksten 8.00 tam paredzēts tauvoties pie 15.piestātnes “Stena Line Ports Ventspils” teritorijā, kas nozīmē, ka ostas promenādē kuģa ienākšanu varēs vērot pēc 7.00, savukārt pulksten 14.00 “Deutschland” ostu atstās.

Ventspilī notika skriešanās ar prāmi

Sestdiena, Jūnijs 1, 2024 - 09:00

Piektdienas, 31.maija, vēlā vakarā, atzīmējot Ventspils brīvostas pievedceļu atjaunošanas projektu noslēgumu, pa Ventspils brīvostas atjaunotajām ielām, veloceliņiem un molu pirmo reizi notika pasākums SKRIENIES AR PRĀMI! Vairāki puiši un viena meitene ar izaicinājumu tika galā un distanci veica ātrāk nekā prāmis STENA BALTICA.

Ventspils brīvostu apmeklē Kazahstānas vēstnieks

Piektdiena, Maijs 31, 2024 - 13:36

Ceturtdien, 30.maijā, savā pirmajā vizītē Ventspilī ieradās Kazahstānas Republikas vēstnieks Latvijas Republikā Daurens Karipovs. Vēstnieks darbu Latvijā sāka aizvadītā gada novembrī.

Atjaunota lejamkravu un ķīmisko kravu piestātne

Otrdiena, Maijs 21, 2024 - 15:03

Lai stiprinātu Ventspils brīvostas pozīcijas lejamkravu un ķīmisko kravu pārkraušanā, šobrīd ir noslēgušies piestātnes Nr. 35a pārbūves darbi. Ziemeļu mola teritorijā esošā piestātne ir atjaunota un uzlabota pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma.

Ventspils brīvosta piedalās Hamburgas-Latvijas sadarbības dienu pasākumos

Piektdiena, Maijs 10, 2024 - 16:03

Šonedēļ Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieks Igors Udodovs ir devies darba vizītē uz Hamburgu, lai kopā ar Latvijas uzņēmēju delegāciju piedalītos Hamburgas – Latvijas biznesa forumā un Hamburgas ostas 835. jubilejas pasākumos.

Noslēgušies Ostas ielas atjaunošanas darbi Ventspilī

Piektdiena, Maijs 3, 2024 - 14:15

Sestdien, 4. maijā, atkal satiksmei tiks atvērta Ostas iela Ventspilī posmā no Jāņa līdz Dārzu ielai. Ostas ielas atjaunošana izmaksāja 2,23 miljonus eiro, un ir pēdējais posms Ventspils brīvostas pārvaldes īstenotajā ostas pievedceļu atjaunošanas projektā, ko līdzfinansēja Eiropas Savienības Kohēzijas fonds.