Kontakti

Medijiem

Preses brīfings par Ventspils brīvostas pārvaldes realizētā sanācijas projekta sasniegtajiem rezultātiem

Otrdiena, Aprīlis 2, 2024 - 16:29

Ceturtdien, 11. aprīlī pulksten 12.00 sanācijas darbu objektā mediju pārstāvji aicināti uz pasākumu, kurā tiks sniegta informācija par paveikto pēdējo gadu vērienīgākajā vides sanācijas projektā reģionā.

Ventspils brīvostas pārvalde uzsāk darbību lielākajā vēja enerģijas asociācijā WindEurope

Trešdiena, Marts 27, 2024 - 16:30

2024.gada martā Ventspils brīvostas pārvalde kļuvusi par pilntiesīgu lielākās Eiropas vēja enerģijas asociācijas WindEurope biedru. Asociācija apvieno vairāk nekā 500 biedru no 35 valstīm, nodrošinot vērtīgu kontaktu tīklu visā vēja enerģijas projektu attīstības ķēdē.

Eiropas vēja enerģijas konferencē prezentē atjaunīgās enerģijas projektu attīstības iespējas Ventspils brīvostā

Piektdiena, Marts 22, 2024 - 14:49

Šonedēļ Ventspils brīvostas pārvalde piedalās Bilbao, Spānijā, notiekošajā izstādē un konferencē WindEurope 2024. Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kurā šogad pirmoreiz piedalās nozares profesionāļi arī no Latvijas, tostarp Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieks Igors Udodovs, attīstības projektu vadītāja Kristīne Jansone un atjaunīgās enerģijas klastera attīstītājs Kaspars Liepiņš. Ar šo gadu Ventspils brīvosta ir arī pilntiesīgs WindEurope biedrs.

Satiksmes ministrs Kaspars Briškens apmeklē Ventspils brīvostu

Piektdiena, Marts 15, 2024 - 12:01

14.martā vizītē Ventspils brīvostā ieradās Satiksmes ministrs Kaspars Briškens, lai klātienē ar ostas un pašvaldības pārstāvjiem pārrunātu gan aktuālos nozares jautājumus, gan tālākās darbības iespējas.

Ar prāmi STENA BALTICA Ventspils ostā ierodas trīsmiljonais pasažieris

Piektdiena, Marts 15, 2024 - 10:50

Šorīt ar rīta reisu no Zviedrijas Ventspils ostā ieradās trīsmiljonais pasažieris, kopš izveidota regulāra starptautiska pasažieru satiksme. Tas bija būvniecības uzņēmuma īpašnieks Dainis Bužs no Madonas, kurš šobrīd dzīvo Rīgā.

Gūst pieredzi par atkrastes zaļās enerģijas attīstību Lielbritānijā

Otrdiena, Marts 12, 2024 - 14:55

No 3. līdz 8. martam Lielbritānijas Biznesa un tirdzniecības departamenta biroji Latvijā un Igaunijā rīkoja tikšanos Latvijas un Igaunijas vēja industrijas pārstāvjiem, lai uzzinātu nozares jaunumus un veicinātu savstarpēju sadarbību. Pieredzes apmaiņas misijā uz Lielbritāniju devās Ventspils brīvostas Zaļās enerģijas klastera attīstītājs Kaspars Liepiņš, lai dziļāk izprastu atkrastes zaļās enerģijas attīstības jomu Skotijā un Anglijā.

Pārrunā sadarbību ar Flandrijas uzņēmējiem

Trešdiena, Marts 6, 2024 - 11:24

Vakar, 5.martā, Rīgā notika Flandrijas un Latvijas uzņēmēju tikšanās par ciešākas sadarbības iespējām, ko atklāja Flandrijas Ministru prezidents Jans Jambons (Jan Jambon).

Prezentē Ventspils vīziju par ostu kā zaļās enerģijas centru

Piektdiena, Februāris 2, 2024 - 15:45

Pagājušajā nedēļā projekta BOWEH2 seminārā Viļņā Ventspils brīvostas pārvaldes atjaunojamās enerģijas klastera attīstītājs Kaspars Liepiņš prezentēja Ventspils brīvostas vīziju par ostu kā zaļās enerģijas un ūdeņraža tehnoloģiju centru.

Kravu apgrozījums Ventspils brīvostā 2023.gadā sasniedz 10,4 miljonus tonnu

Pirmdiena, Janvāris 15, 2024 - 15:08

2023. gadu Ventspils brīvostā strādājošie termināļi noslēguši ar kopā pārkrautiem 10,4 miljoniem tonnu, kas nedaudz pārsniedz gada sākumā izteiktās prognozes. Kā jau tika gaidīts, samazinājies fosilo energoresursu kravu, īpaši naftas produktu, apjoms, bet palielinājies dažādu beramkravu daudzums ostā.

Ventspils brīvostas pārvalde slēgs 18 reklāmas līgumus ar kultūras un sporta organizācijām

Otrdiena, Janvāris 9, 2024 - 13:28

Jau ceturto gadu pēc kārtas Ventspils brīvostas pārvalde izsludina projektu konkursus par Ventspils brīvostas pārvaldes reklāmu kultūras pasākumos un sporta sacensībās un pasākumos. Pēc konkursa pieteikumu izvērtēšanas Ventspils brīvostas pārvalde nolēmusi 2024. gadā slēgt reklāmas līgumus ar sešām kultūras un  12 sporta organizācijām.