Kontakti

Medijiem

Ventspils brīvostā būvēs infrastruktūru dzeramā ūdens eksportam

Pirmdiena, Jūnijs 13, 2022 - 14:43

Ventspils brīvostas pārvalde ir noslēgusi līgumu par apbūves tiesību ar uzņēmumu SIA BLNC, kurš plāno Ventspilī investēt līdz 25 miljoniem eiro un būvēt dzeramā ūdens uzkrāšanas termināli un eksporta infrastruktūru. Līgums noslēgts par aptuveni 7,1 hektārus lielu zemesgabalu Ventspilī, P.Stradiņa ielā 20.

2022.gadā Ventspils brīvostā palielinājusies beramkravu pārkraušana

Trešdiena, Maijs 25, 2022 - 16:58

Turpinot tradīciju īpaši pateikties tiem termināļiem, kuri uzrādījuši labākos kravu pieauguma rādītājus, Ventspils brīvostas pārvaldnieks Andris Purmalis sveica AS “Ventspils tirdzniecības osta” valdes priekšsēdētāju Valeriju Pašutu ar izciliem rezultātiem kravu pārkraušanā 2022.gadā.

Ventspils brīvostas valde atbalsta pašvaldības iniciatīvu jaunas ražošanas ēkas būvniecībā ostas industriālajā zonā

Pirmdiena, Maijs 16, 2022 - 10:12

Ostu likuma grozījumu spēkā stāšanās ļāvusi Ventspils brīvostas valdei lemt par labu jauna ražošanas ēkas būvniecības projekta īstenošanai Ventspils brīvostas teritorijas lidostas industriālajā rajonā. Tuvākajā laikā plānots noslēgt vienošanos ar pašvaldību par zemes gabala valdījuma maiņu, kas ļaus pašvaldībai projektu īstenot.

Ventspils brīvosta atjauno priekšostas krasta nostiprinājumu

Ceturtdiena, Maijs 12, 2022 - 11:56

Ventspils brīvostā pilnā sparā turpinās priekšostas krasta nostiprinājumu atjaunošana no Ziemeļu mola līdz pat “Baltic Coal terminal” aptuveni 740 metru garumā, kas izmaksās gandrīz 2 miljonus eiro.

Pabeigts Ventspils ostas kuģu ceļu ārkārtas padziļināšanas darbu pirmais posms

Otrdiena, Maijs 10, 2022 - 13:13

No aptuveni 100 tūkstošiem kubikmetru grunts atbrīvojot Ventspils ostas kuģu ceļu, noslēdzies ostas ārkārtas padziļināšanas darbu pirmais posms, kas bija nepieciešams gada sākuma stipro vēju radīto smilšu sanesumu dēļ. Pēc 15.maija, kad beigsies zivju nārsta laiks, plānots darbus pabeigt, lai pilnībā atjaunotu dziļumus Ventspils ostā.

Projektu konkurss par reklāmu sporta sacensībās un pasākumos

Otrdiena, Maijs 3, 2022 - 15:17

Ventspils brīvostas pārvalde aicina pieteikties projektu konkursā par Ventspils brīvostas pārvaldes reklāmu sporta sacensībās un pasākumos 2022.gadā.

Projektu konkurss par reklāmu kultūras pasākumos

Otrdiena, Maijs 3, 2022 - 15:16

Ventspils brīvostas pārvalde aicina pieteikties projektu konkursā par Ventspils brīvostas pārvaldes reklāmu kultūras pasākumos 2022.gadā.

Ekskursiju kuģītis “Hercogs Jēkabs” uzsāk sezonu

Ceturtdiena, Aprīlis 28, 2022 - 15:13

Svētdien, 1.maijā, savu 2022.gada sezonu sāks Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģītis “Hercogs Jēkabs”, piedāvājot ventspilniekiem un pilsētas viesiem baudīt ostas skatus no Apvedtilta līdz pat ostas vārtiem.

Aicina pieteikties kuģu radīto atkritumu pieņemšanas pakalpojumu sniegšanai

Pirmdiena, Aprīlis 4, 2022 - 12:51

Ventspils brīvostas pārvalde veic tirgus izpēti ar mērķi noskaidrot potenciālos pretendentus, kas varētu pieņemt kuģu radītos atkritumus Ventspils ostā, un uz kādiem nosacījumiem pretendenti būtu gatavi sniegt minētos pakalpojumus.

No 1.aprīļa Ovišu, Užavas un Akmeņraga bākas atvērtas apmeklētājiem

Ceturtdiena, Marts 31, 2022 - 15:07

1.aprīlī apmeklētājiem durvis atkal vērs industriālā kultūras mantojuma pērles - Ventspils brīvostas pārvaldes apsaimniekotās Ovišu, Užavas un Akmeņraga bākas.