Rūpnieciskās platības un telpas

Piedāvājam nomai sagatavotus zemes gabalus un rūpnieciskās telpas.  

Kopš divtūkstošo gadu vidus tika uzsākts mērķtiecīgs darbs pie industriālo zonu attīstības. Ventspils brīvostas pārvalde ir uzbūvējusi vairāk nekā 40 000m² ražošanas platību, kurās mājvietu ir atraduši vairāki desmiti Latvijas un ārvalstu ražojošie uzņēmumi. Šo gadu laikā ir radītas vairāk nekā 1700 jaunas darbavietas. 

Sazinieties ar mums, ja vēlaties rast labāko zemes un telpu risinājumu Jūsu uzņēmumam kādā no 7 Ventspils industriālajām zonām.   

Ventspils industriālās zonas

(Klikšķiniet uz izvēlētās zonas, lai iegūtu detalizētu informāciju) 

Ventspils Augsto tehnoloģiju parksVentspils lidostas rūpnieciskā zonaVentas kreisā krasta rūpnieciskā zona Ventas labā krasta rūpnieciskā zonaJahtu ostas rūpnieciskā zona Pārtikas ražošanas un zivju apstrādes rūpnieciskā zonaLielizmēra rūpnieciskās teritorijas

Jaunu ražošanas ēku piedāvājums

RAŽOŠANAS ĒKA KUSTES DAMBĪ 30A 
KORPUSS NR.1

Ēkas platība: ~7300 m2

Zemes platība: ~1,7 ha

Brīvais augstums ražošanas telpās: 6 m

Grīdas nestspēja ražošanas telpās: 4t/m2

RAŽOŠANAS ĒKA VENTSPILS AUGSTO
TEHNOLOĢIJU PARKS 5

Ēkas platība: ~1396 m2

Zemes platība: ~7085 m2

Brīvais augstums ražošanas telpās: 10 m

Grīdas nestspēja ražošanas telpās: 5t/m2

Teritoriju noma rūpnieciskās ražošanas uzsākšanai

Ventspils ostā līdzās jau esošajām rūpnieciskajām teritorijām vairāk nekā 500 hektāru ir paredzēti jaunu industriālo projektu īstenošanai. Ražošanas uzsākšanai ir iespējams izmantot sagatavotus zemes gabalus industriālajās zonās no 1 līdz 100 hektāru platībā ar iespēju vajadzības gadījumā tos paplašināt.

Rūpniecisko objektu attīstībai mēs piedāvājam ilgtermiņa sadarbību — zemes nomas līgumus līdz 45 gadiem ar iespēju tos pagarināt uz vēl tādu pašu periodu. Rūpnieciskajai darbībai aprīkoto teritoriju nomas maksa ir 0,25–0,5% no zemes kadastrālās vērtības. Iznomājot industriālās teritorijas, ir iespējams vienoties par uzņēmuma attīstībai nepieciešamās papildu infrastruktūras izveidi. Zemi un ražošanas ēkas iespējams iegādāties arī savā īpašumā.

 

Sazināties ar mums

Uzņēmumi Ventspils Brīvostā

stiklaplasta lielgabarīta rūpniecisko iekārtu ražošana;
sveču ražošana;