Kontakti

Presei

Sadarbības partneri no Ķīnas sniedz priekšlikumus tālākam darbam

Pirmdiena, Oktobris 15, 2018 - 16:39

Šodien Ventspils brīvostas pārvaldē ieradās Šanhajas Pudongas Jaunā rajona delegācija no Ķīnas, lai ar Ventspils pilsētas un brīvostas vadību pārrunātu konkrētus priekšlikumus tālākai sadarbībai ekonomikā, kultūrā un izglītībā.

Kurzemes ielā uzsāks remontdarbu trešo posmu

Otrdiena, Oktobris 9, 2018 - 17:33

Rīt, 10.oktobrī, Kurzemes ielā tiks uzsākts remontdarbu trešais posms aptuveni 300 metru garumā no “Latvijas Nafta” uzpildes stacijas līdz “Latvijas Propāna gāze” Ventspils gāzes uzpildes stacijas iebrauktuvei. Remontdarbu posmā būs ātruma ierobežojumi un satiksmi regulēs luksofors.

Ovišu, Užavas un Akmeņraga bākas aicina uz Atvērto durvju dienām

Otrdiena, Oktobris 9, 2018 - 17:17

Šajā nedēļas nogalē, no 12. līdz 14. oktobrim, aicinām ikvienu izmantot iespēju bez maksas apmeklēt vienīgās Latvijas bākas, kuras ir oficiāli pieejamas publiskai apskatei – Ovišu, Akmeņraga un Užavas bākas.

Ventspils brīvostas pārvalde pārstāvēta vienā no lielākajām transporta un loğistikas izstādēm Baltkrievijā

Ceturtdiena, Oktobris 4, 2018 - 14:56

No 2. līdz 4.oktobrim Minskā, Baltkrievijā, norisinās starptautiskā izstāde "Transports un loğistika", kas vienuviet pulcē nozares profesionāļus un pārstāvjus. Izstādē Latvijas nacionālajā stendā piedalījās arī Ventspils brīvostas pārvalde.

No 4.oktobra būs satiksmes ierobežojumi Durbes ielā

Trešdiena, Oktobris 3, 2018 - 16:51

Durbes ielas pārbūves darbu veikšanai no ceturtdienas, 4.oktobra, Durbes ielas posmā no Brīvības ielas līdz apļveida krustojumam Rūpniecības ielā satiksme būs iespējama tikai vienā virzienā – uz Rūpniecības ielas pusi. 

Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā būs divi jauni auto stāvlaukumi

Ceturtdiena, Septembris 20, 2018 - 16:24

Nākamā gada vidū Ventspils Augsto tehnoloģiju parka infrastruktūru papildinās divi jauni publiski auto stāvlaukumi ar 133 autostāvvietām. To paredz Ventspils brīvostas pārvaldes un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras noslēgtā vienošanās par projekta īstenošanu Pārventas atjaunošanai.

Vidusāzijas valstis interesē sadarbības iespējas ar Ventspils brīvostu

Ceturtdiena, Septembris 20, 2018 - 12:10

Šajā nedēļā Ventspils brīvostas pārvalde piedalās 22. starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē “TransKazakhstan/TransLogistica 2018”, kas norisinās Almati, Kazahstānā.

Ventspils brīvostas pārvalde Ķīnā informē par investīciju iespējām Ventspilī

Otrdiena, Septembris 18, 2018 - 16:36

Aizvadītajā nedēļā Ventspils brīvostas pārvaldes delegācija piedalījās investīciju piesaistes pasākumā “Invest in” Šanhajā, Ķīnā, lai informētu par industriālās attīstības iespējām Ventspilī.

Ķīnas radio CNR žurnālisti viesojās Ventspilī

Ceturtdiena, Septembris 6, 2018 - 13:39

Iepriekšējās nedēļas izskaņā, 30.augustā, Ventspils brīvostas pārvaldē viesojās Ķīnas Nacionālā radio China National Radio (CNR) žurnālisti, lai iepazītos ar Ventspils ostu un tās sadarbību ar Ķīnu iniciatīvas One Belt One Road (Viens ceļš, viena josta) ietvaros.   

Remontdarbi Durbes ielā

Trešdiena, Septembris 5, 2018 - 16:03

Šonedēļ uzsāks Durbes ielas pārbūvi Ventspilī. Visas ielas garumā tiks veikti remontdarbi, ietverot asfaltbetona seguma atjaunošanu, gājēju ietves un veloceliņu, lietus ūdens kanalizācijas un jauna apgaismojuma izbūvi. Aicinām iedzīvotājus sekot līdzi satiksmes izmaiņām remontdarbu laikā.