Kontakti

Presei

Notiks biznesa kluba vakariņas Ventspils uzņēmējiem

Otrdiena, Decembris 12, 2017 - 13:14
Piektdien, 15.decembrī, Ventspilī notiks biznesa kluba vakars Ventspils uzņēmējiem, lai neformālā gaisotnē pārrunātu aktuālākos uzņēmējdarbības jautājumus. Organizatori – Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Swedbank un Ventspils brīvostas pārvaldi – cer, ka šādi vakari varētu kļūt par labu tradīciju.

Smaku problēma Ventspilī tiek risināta

Otrdiena, Decembris 12, 2017 - 09:14
Pēc pusgada – no 2018. gada 1. jūnija – Ventspils brīvostas termināļiem, kas pārkrauj naftas produktus, vajadzēs obligāti izmantot iekārtas tvaiku savākšanai un rekuperācijai. «Ventspils nafta» termināls aktīvi gatavojas šim laikam – termināļa teritorijā jau ir uzstādīta daļa iekārtu.

“IMMER Digital” saņēmusi visaugstāko sertifikāta BRC/IOP līmeni

Pirmdiena, Decembris 11, 2017 - 10:54
Fleksiblā iepakojuma digitālās drukas ražotne “IMMER Digital” ikgadējā BRC/IOP sertifikācijā atkārtoti saņēmusi augstāko iespējamo līmeni – AA. Tas apliecina ražošanas kvalitātes atbilstību visstingrāk regulētajiem pārtikas kvalitātes vadības standartiem pasaulē. Līdz ar to ražotne garantē iepakojuma kvalitāti un drošību saskarsmē ar pārtiku, kā arī atbilstību visām normatīvajām prasībām.

Ventspils brīvosta piedalās Transporta nedēļas pasākumos Maskavā

Ceturdiena, Decembris 7, 2017 - 14:23
Šonedēļ Maskavā norit ikgadējie Transporta nedēļas pasākumi. To ietvaros notiekošajā transporta izstādē piedalās arī Ventspils brīvostas pārvalde.

Ventspils ostas termināļos kravu apgrozījums palielinājies par 9%

Ceturdiena, Decembris 7, 2017 - 13:09
2017.gada novembrī Ventspils ostā strādājošie termināļi kopā pārkrāvuši 1,2 miljonus tonnu kravu. Kopā vienpadsmit 2017.gada mēnešos Ventspils ostas termināļi pārkrāvuši 18,5 miljonus tonnu, kas ir par 1,5 miljoniem jeb 9% vairāk nekā pirms gada.

Projektēšanas darbi - noslēguma fāzē

Trešdiena, Decembris 6, 2017 - 11:43
Ražošanas ēkas nr.7., kas atradīsies Ventspils Augsto Tehnoloģiju parkā, un ražošanas ēkas Ganību ielā 103 projektēšanas darbi ir iegājuši noslēguma fāzē.

Industrializācijas programma nes augļus

Otrdiena, Decembris 5, 2017 - 09:31
Šī gada pirmajos trīs ceturkšņos strauji pieaudzis saražotās produkcijas daudzums Ventspils rūpniecības uzņēmumos, kas sasnieguši lielāko pieaugumu valstī, reizē arī esot līderi produkcijas eksporta ziņā, kas liecina arī par saražotā kvalitāti.

IMMER Digital pievienojusies ANO Globālajam līgumam

Trešdiena, Novembris 29, 2017 - 13:33
AS IMMER Digital starptautiskās uzņēmumu grupas IMMER Group ietvaros ir oficiāli pievienojusies pasaulē lielākajai korporatīvās atbildības un labas pārvaldības iniciatīvai Apvienoto Nāciju organizācijas (ANO) Globālajam līgumam (UN Global Compact).

Ventspilī ražo unikālas lielgabarīta iekārtas

Otrdiena, Novembris 28, 2017 - 09:09
Ventspils brīvostas industriālajā teritorijā jau astoņus gadus darbojas unikāls uzņēmums Ventspils-Andren – vienīgais Latvijā, kas ražo lielgabarīta stiklplasta konstrukcijas. 

Iepirkumā par Dienvidu molu atjaunošanu Ventspilī par uzvarētāju atzīta AS “BMGS”

Piektdiena, Novembris 24, 2017 - 09:54
Ventspils brīvostas pārvaldes izsludinātajā atklātajā konkursā par tiesībām veikt ostas Dienvidu mola atjaunošanu uzvarējusi AS “BMGS”, kas darbus piedāvā veikt par 2,4 miljoniem eiro. Plānots, ka būvdarbi Dienvidu molā varētu sākties šī gada beigās un ilgt līdz nākamā gada vidum.