Kontakti

Presei

Attīsta bijušās zvēraudzētavas teritoriju

Otrdiena, Marts 28, 2017 - 10:42
Pamazām jaunu elpu iegūst padomju laikā izveidotās zvēraudzētavas teritorija Talsu ielā, kas atrodas pa ceļam uz Staldzeni, brauktuves labajā pusē. Ventspils brīvostas pārvalde par saviem finanšu līdzekļiem pašlaik sakārtojusi daļu brīvostas industriālajā zonā esošās teritorijas.

Ventspils brīvostas pārvalde rekonstruēs Uzvaras ielu un Tērvetes ielu

Piektdiena, Marts 24, 2017 - 14:32
Ventspils brīvostas pārvalde izsludinājusi iepirkumus par divu ielu pārbūvi Ventspilī –Uzvaras iela posmā no Muitas ielas līdz viaduktam virs dzelzceļa un Tērvetes iela.

Ventspils brīvostas pārvalde izsludinājusi iepirkumu par piebraucamā ceļa Talsu ielā 200 izbūvi

Trešdiena, Marts 22, 2017 - 17:07
Ventspilī, Talsu ielā 200, turpinās bijušās, Padomju Savienības laikā izveidotās, zvēraudzētavas teritorijas sakārtošana - izsludināts iepirkums par piebraucamā ceļa izveidi un sakārtota teritorija, lai viens no zemes nomniekiem tur varētu sākt savas ēkas būvniecību.

Ventspils osta pasaules kartē

Otrdiena, Marts 21, 2017 - 10:32
Ventspils brīvostu pazīst kā starptautiskas nozīmes transporta, tranzīta un ražošanas centru Latvijā un Baltijas jūras reģionā. Pateicoties ostas dziļumiem un attīstītajai infrastruktūrai, Ventspils osta iekļauta pasaules jūras tirdzniecības ceļu tīklā.

Bucher Municipal rīko atvērto durvju dienu

Pirmdiena, Marts 20, 2017 - 17:40
Otrdien, 21.martā, Ventspils brīvostā strādājošais Šveices komunālo automašīnu ražošanas uzņēmums Bucher Municipal rīko atvērto durvju dienu, kurā īpaši gaida darba meklētājus. Attīstoties Bucher Municipal un citiem apkārtnē esošajiem uzņēmumiem, kā arī palielinoties cilvēku plūsmai, Ventspils brīvostas pārvalde šogad plāno paplašināt tuvumā esošās publiskās autostāvvietas. 

Ventspils brīvostas pārvalde: Kristovskis jauc atbildības jomas un nezina faktus

Ceturdiena, Marts 16, 2017 - 16:42
14.martā portāls tvnet.lv publicējis interviju ar Ģirtu Valdi Kristovski, kurš paziņojis par vēlmi piedalīties Ventspils domes vēlēšanās. Intervijā Kristovska kungs vairākkārt runā par jautājumiem, kas tieši vai netieši saistīti ar Ventspils brīvostas pārvaldes darbu. Uzskatām par savu pienākumu atgādināt ekonomisko procesu pamatpatiesības un pastāstīt patiesību par atsevišķiem faktiem, kurus intervējamais noklusējis vai pasniedzis kļūdaini. Kurš piesaista un pārkrauj kravas?

Ventspils brīvostas pārvalde darba vizītē apmeklē Baltkrieviju

Ceturdiena, Marts 16, 2017 - 12:42
No 13. līdz 17.martam Ventspils brīvostas pārvalde darba vizītē apmeklē Baltkrieviju. Vizītes ietvaros jau notikušas tikšanās Lielajā akmenī, pārrunājot sadarbības iespējas, kā arī tikšanās ar nozaru pārstāvjiem un uzņēmējiem, prezentējot Ventspils ostas iespējas.

Rūpnīcas Ventspils brīvostā gaida speciālistus

Otrdiena, Marts 14, 2017 - 08:41
Industriālās zonas attīstība Ventspils brīvostā maina nodarbinātības struktūru pilsētas tautsaimniecībā – samazinās ostas termināļos strādājošo īpatsvars un pieaug nodarbināto skaits rūpniecībā.

Ventspils brīvostas pārvaldē veic ikgadējo finanšu auditu

Pirmdiena, Marts 13, 2017 - 16:01
Šajā mēnesī Ventspils brīvostas pārvaldē tiek veikts ikgadējais finanšu audits. Audita mērķis ir veikt Ventspils brīvostas pārvaldes 2016.gada finanšu pārskata revīziju.

Varenā ostā ienāk vareni kuģi

Piektdiena, Marts 10, 2017 - 11:35
Ventspils ostā šajā nedēļā pietauvojušies un kravas uzņēmuši divi milzīgi tankeri. Abu kuģu lielo izmēru un iegrimes dēļ tie var piestāt tikai tādā ostā, kas spēj nodrošināt atbilstošu infrastruktūru, servisu un kuģošanas kanāla dziļumu - Ventspils osta to var. Naktī uz 5.martu Ventspils ostas 33.piestātnē pietauvojās 244 metrus garais un 42 metrus platais tankeris MINERVA ARIES ar Maltas karogu. Lielais kuģis uzņēma 100 tūkstošus tonnu dīzeļdegvielas.