Kontakti

Presei

Metināšanas rūpnīca gatava pārmaiņām

Otrdiena, Maijs 23, 2017 - 13:38
Ventspils brīvostas industriālajā zonā izveidotas un attīstās dažādu tautību ražotnes. Ventspils metināšanas rūpnīca ir gabaliņš no Ukrainas, jo šeit var sastapt šīs valsts pilsoņus ne tikai ražošanas cehos, bet arī administrācijas kabinetos. Kopš gada sākuma savus pienākumus sācis pildīt Ventspils metināšanas rūpnīcas jaunais valdes priekšsēdētājs IVANS TIMOŠIKS.

Visvecākajā Latvijas bākā – Ovīšos - atjaunos un modernizēs ekspozīciju

Piektdiena, Maijs 19, 2017 - 13:34
Ovīšu bāka ir Latvijas vecākā bāka un viena no tikai trim bākām Latvijā, kura ir oficiāli pieejama apmeklētājiem. Par 37 metrus augsto bāku rūpējas Ventspils brīvostas pārvalde, kas šobrīd iesaistījusies Igaunijas – Latvijas programmas projektā „Industriālais mantojums”, lai pilnveidotu un modernizētu Ovīšu bākas ekspozīciju.

Ventspils ir numur viens biznesā

Trešdiena, Maijs 17, 2017 - 09:47
Latvijai paredz labas perspektīvas augsto tehnoloģiju attīstībā. Ventspils attīsta šo virzienu jau desmit gadus – kopš tā laika, kad mūsu pilsētā atklāja elektronikas fabriku, kuru vēlāk pārdēvēja par HansaMatrix Ventspils.

Brīvostā par vienu uzņēmumu vairāk

Otrdiena, Maijs 16, 2017 - 09:12
Viens uzņēmums gatavojas uzsākt darbību jaunajās telpās, bet cits – atvērt otro kārtu. Ventspils brīvostas industriālajā zonā – Augsto tehnoloģiju parka teritorijā – tiek turpināts apgūt vienu no laika ziņā pēdējām uzbūvētajām ēkām – Tehnoloģiju centru.

Ventspils brīvostas pārvaldē viesojās Lietuvas Republikas vēstnieks Latvijā

Ceturdiena, Maijs 11, 2017 - 16:44
Ceturtdien, 11.maijā, Ventspils brīvostas pārvaldē savas iepazīšanās vizītes ietvaros viesojās Lietuvas Republikas vēstnieks Latvijā - V.E. Artūrs Žurausks. Vizītes laikā vēstnieks tikās ar Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieku infrastruktūras jautājumos Jāni Vītoliņu un Ventspils brīvostas pārvaldnieku Imantu Sarmuli. Vēstnieks tika iepazīstināts ar Ventspils brīvostas pārvaldes, kā arī ostas darbību.

Ventspils brīvosta starptautiskajā izstādē „Transport Logistic 2017” Minhenē

Ceturdiena, Maijs 11, 2017 - 16:40
Šonedēļ Vācijā, Minhenē, norit viens no lielākajiem transporta un loģistikas nozares pasākumiem Eiropā – starptautiskā izstāde “Transport Logistic 2017”. Tajā piedalās arī Ventspils brīvostas pārvalde, kuras galvenais mērķis šī gada pasākumā ir tikšanās ar kuģošanas līniju pārstāvjiem, lai informētu par iespējām atvērt līniju uz Ventspili.

Nosaka pareizo virzienu

Trešdiena, Maijs 10, 2017 - 16:44
Lai kuģi atrastu drošu kuģošanas ceļu ostā, tiek izveidotas navigācijas vadlīnijas. Ventspils ostas akvatorijā ir divas vadlīnijas – ziemeļu un rietumu – diviem ostas kanāliem: ziemeļu un rietumu.

Dāņi vēlas attīstīt sadarbību ar Ventspils ostu

Trešdiena, Maijs 10, 2017 - 09:21
Otrdien, 9.maijā, Ventspils brīvostas pārvaldē vizītē ieradās Dānijas ostas pilsētas Kēges pašvaldības vadītājs Flemings Kristensens (Flemming Christensen) un Kēges ostas valdes priekšsēdētājs un locekļi, lai iepazītos un pārrunātu iespējamo abu ostu sadarbību.

Ventspils ostas termināļu kravu apgrozījums par 25 % pārsniedz pagājušā gada rādītājus

Otrdiena, Maijs 9, 2017 - 15:26
2017.gada aprīlis Ventspils ostā strādājošajiem termināļiem bijis krietni veiksmīgāks nekā pirms gada – kopā pārkrauti 2,4 miljoni tonnu, kas ir par 60% vairāk nekā pagājušā gada aprīlī. Kopā pirmajos četros 2017.gada mēnešos Ventspils ostas termināļi pārkrāvuši 9,5 miljonus tonnu, kas ir par 25% vairāk nekā pirms gada.

Brīvostas pārvaldē pievērsta pastiprināta uzmanība iepirkumu organizēšanai

Trešdiena, Maijs 3, 2017 - 00:00
Publisko iepirkumu organizēšana ir viens no ekonomiskas un efektīvas darbības pamatiem. Ventspils brīvostas pārvalde šim jautājumam vienmēr pievērsusi īpašu uzmanību, iepirkumu procedūras rīkojot par krietni mazākām summām, nekā to prasa likums. Piektdien, 28.aprīlī, Ventspils brīvostas pārvalde organizēja semināru par jauno Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likumu.