Kontakti

Presei

IMMER Digital strauji attīstās

Otrdiena, Oktobris 17, 2017 - 09:33
Nepilnu gadu ilgās darbības laikā Ventspils brīvostas teritorijā fleksiblā iepakojuma ražotnē IMMER Digitalapgūti vairāki inovatīvi ražošanas risinājumi. Darbs noris divās un pat trīs maiņās. Uzņēmums pieteicis sevi arī vairākās starptautiskās izstādēs. 

Ventspils brīvostas pārvalde piedalījās Ķīnas transporta un loģistikas izstādē „CILF 2017”

Pirmdiena, Oktobris 16, 2017 - 11:23
No 12. līdz 14. oktobrim Ķīnā (Šeņžeņā) Ventspils brīvostas pārvalde starptautiskajā loģistikas un transporta izstādē „CILF 2017” iepazīstināja ķīniešu potenciālos sadarbības partnerus un investorus ar Ventspils brīvostas priekšrocībām, akcentējot kravu transportēšanu caur Ventspils ostu un jaunu ražotņu atvēršanu Ventspilī.

Financial Times pētnieki Ventspils brīvostai piešķir vairākas speciālbalvas

Ceturdiena, Oktobris 12, 2017 - 16:46
Britu laikraksta Financial Times izdevums fDi Intelligence 9.oktobrī publicēja pētījumu „2017.gada globālās brīvās zonas”. Pētījumā augsti novērtēta Ventspils brīvosta, kurai piešķirtas trīs speciālbalvas – par loģistiku, infrastruktūras attīstību un pārrobežu sadarbību.

Stāstīja par Ventspils brīvostas iespējām

Otrdiena, Oktobris 10, 2017 - 10:26
Ventspils brīvostas pārvalde piedalījās 11. starptautiskajā izstādē Transports & Loģistika Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, kuras laikā par sadarbības iespējām runāja arī ar parlamenta augstākajām amatpersonām.

Ventspils brīvostas pārvalde piedalījās transporta un loģistikas izstādē Baltkrievijā

Ceturdiena, Oktobris 5, 2017 - 13:53
No 3. līdz 5. oktobrim Ventspils brīvostas pārvalde piedalījās 11.starptautiskajā izstādē “Transports & Loģistika” Minskā, Baltkrievijā. Latvijas nacionālajā stendā par sadarbības iespējām stāstīja lielākie transporta un loģistikas nozares pārstāvji – Latvijas dzelzceļš, lidosta, Ventspils, Rīgas un Liepājas ostas. 

Izsludināts iepirkums Dienvidu mola atjaunošanai

Ceturdiena, Oktobris 5, 2017 - 09:47
Ventspils brīvostas pārvalde izsludinājusi atklātu konkursu par tiesībām veikt ostas Dienvidu mola atjaunošanu. Plānots, ka būvdarbi Dienvidu molā varētu sākties šī gada novembrī un ilgt līdz nākamā gada vidum.

Ventspils ostas termināļos kravu apgrozījums palielinājies par 16%

Trešdiena, Oktobris 4, 2017 - 10:38
2017.gada septembrī Ventspils ostā strādājošie termināļi kopā pārkrāvuši 1,2 miljonus tonnu kravu. Kopā pirmajos deviņos 2017.gada mēnešos Ventspils ostas termināļi pārkrāvuši 16,2 miljonus tonnu, kas ir par 2,2 miljoniem jeb 16% vairāk nekā pirms gada, un šobrīd par vairāk nekā miljonu tonnu pārsniedz arī gada sākumā plānoto apjomu.

Ekonomiskās sadarbības konferencē Šanhajā prezentē Ventspils brīvostu

Ceturdiena, Septembris 28, 2017 - 16:37
Pagājušajā nedēļā Šanhajā, Ķīnā, ekonomiskās attīstības profesionāļi no 16 valstīm tikās konferencē, lai diskutētu par ekonomisko sadarbību “Jaunā zīda ceļa” iniciatīvas ietvaros. Vienīgais referents no Baltijas valstīm konferencē bija Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieks, Mārketinga un attīstības nodaļas vadītājs Igors Udodovs.

Liela interese par rūpniecisko ēku nomu Ventspilī

Trešdiena, Septembris 27, 2017 - 15:35
2017.gada 22.septembra Ventspils brīvostas valdes sēdē tika skatīts jautājums par rūpnieciskās ēkas Ventspilī, Kustes dambī 30A, iznomāšanu jaunas ražotnes atvēršanai. Lēmuma pieņemšana atlikta, jo telpas un zemi nomāt pieteikušies vairāki pretendenti. Valde gala lēmumu pieņems, izvērtējot, kurš no piedāvājumiem visvairāk atbilst pilsētas attīstības interesēm.

Būvē jaunas ielas un remontē ceļus

Otrdiena, Septembris 19, 2017 - 09:51
Ventspils brīvostas pārvalde, pildot vienu no savām funkcijām saistībā ar teritoriju pārvaldīšanu un publiskās koplietošanas infrastruktūras uzlabošanu, turpina būvēt un rekonstruēt pieved­ceļus uz ostas termināļiem un industriālajām zonām. Projekts paredz jaunu ielu izbūvi, kā arī jau esošo pārbūvi.