Kontakti

Presei

Uzsākti Talsu ielas 200 piebraucamā ceļa izbūves darbi

Ceturdiena, Jūnijs 22, 2017 - 15:19
Pirmdien, 19.jūnijā, uzsākti piebraucamā ceļa pie zemesgabala Talsu ielā 200 izbūves darbi. Pašlaik notiek demontāžas darbi, lai pilnībā sagatavotu teritoriju ceļa izbūvei.  

Ventspils – ro-ro kravu pārvadājumu līdere

Otrdiena, Jūnijs 20, 2017 - 08:50
Nepieciešamas vien 8,5 stundas, lai ar prāmi nogādātu kravu no Ventspils uz Zviedriju. Tas ir visīsākais savienojums starp Latvijas un Zviedrijas krastiem. Pateicoties tam, kā arī Ventspils brīvostas un prāmju operatora Stena Line kopīgajam ieguldījumam, Ventspils kļuvusi par lielāko ostu ro-ro kravu pārvadājumu jomā Latvijā.

Ventspils brīvostas pārvalde rekonstruēs divus posmus Dzintaru ielā

Piektdiena, Jūnijs 16, 2017 - 16:53
Ventspils brīvostas pārvalde izsludinājusi iepirkumus par Dzintaru ielas pārbūvi posmā no Lokomotīves ielas 5 līdz Dzintaru ielai 5 un posmā no Dzintaru ielas 50 līdz Dzintaru 64.

Hercogam Jēkabam papildu maršruts un jauni krēsli

Otrdiena, Jūnijs 13, 2017 - 09:49
Savu 22. sezonu Ventspils brīvostas pārvaldes flotes sastāvā esošais ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs ir uzsācis ar jaunumiem. Līdztekus profilaktiskajiem remontdarbiem pirms sezonas uz atvērtā klāja pret ērtākiem un izturīgākiem nomainīti arī pasažieru soli.

Ventspils brīvostas pārvalde uzsāk dzelzceļa pievedceļu būvniecību Fabrikas ielā 6c

Piektdiena, Jūnijs 9, 2017 - 16:32
25.maijā Ventspils brīvostas pārvalde parakstīja līgumu ar būvfirmu par dzelzceļa pievedceļu būvniecības darbu uzsākšanu Fabrikas ielā 6c. Lai uzlabotu kravu pārkraušanas iespējas un kapacitāti Ventspils ostas jaunākajā universālajā terminālī, tiks atjaunoti četri sliežu ceļu posmi.

Ventspils ostas termināļu kravu apgrozījums piecos mēnešos ir par 20% lielāks nekā pērn attiecīgajā periodā.

Ceturdiena, Jūnijs 8, 2017 - 10:46
2017.gada maijs Ventspils ostā strādājošajiem termināļiem kopumā bijis mazāk veiksmīgs nekā pirms gada - kopā pārkrauti 1,3 miljoni tonnu, kas ir par 6% mazāk nekā pagājušā gada maijā. Taču, neskatoties uz to, Ventspils ostas termināļi pirmajos piecos 2017.gada mēnešos kopā pārkrāvuši 10,8 miljonus tonnu, kas ir par 1,8 miljoniem tonnu jeb 20% vairāk nekā pagājušajā gadā.   

Soli pretī iedzīvotājiem un partneriem

Otrdiena, Jūnijs 6, 2017 - 08:43
Pagājušās nedēļas izskaņā, 2. un 3. jūnijā, Olimpiskajā centrā Ventspils norisinājās lielākās Latvijas uzņēmējus pārstāvošās biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Ventspils pašvaldības organizētais pasākums Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017, kurā piedalījās vairāk nekā 130 uzņēmumu, tirgotāju un iestāžu gan no Kurzemes, gan Latvijas kopumā, tostarp arī Ventspils brīvostas pārvalde, kuru pārstāvēja virkne uzņēmumu.

Sāksies Uzvaras un Tērvetes ielu rekonstrukcija un jauna ceļa būvniecība Talsu ielā

Ceturdiena, Jūnijs 1, 2017 - 15:45
Ventspils brīvostas pārvaldē šonedēļ noslēgti pirmie līgumi ar iepirkumu konkursa uzvarētājiem par šī gada ostas un industriālo teritoriju būvniecības un rekonstrukcijas darbiem. Jūnijā rekonstrukcijas darbi sāksies Uzvaras un Tērvetes ielās, bet jauns piebraucamais ceļš tiks būvēts Talsu ielā 200.

Danske Bank atbalsta Ventspils industrializāciju

Ceturdiena, Jūnijs 1, 2017 - 15:10
Trešdien, 31.maijā, Ventspils brīvostas pārvaldē uz tikšanos bija ieradusies Danske Bank vadība ar korporatīvo klientu apkalpošanas pārvaldes direktoru, vadības komitejas locekli Viktoru Šeršņovu un Baltijas kredītu nodaļas vadītāju Finu Wibro (Finnn Wibro) priekšgalā. Danske Bank sadarbības projektiem ar Ventspils brīvostu tikko pievienojusies kredītlīdzekļu piešķiršana jaunās rūpnīcas būvniecībai Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā.

Jaunas rūpnīcas būvniecība Ventspilī iespējama tikai ievērojot iedzīvotāju intereses

Trešdiena, Maijs 31, 2017 - 16:04
Publiskajā telpā izplatīta informācija par to, ka Ventspils pašvaldība un brīvosta atbalstot rūpnīcas būvēšanu Staldzenē, tādējādi apdraudot vidi. Vēlamies uzsvērt, ka šī viedokļa paudēja Ivara Landmaņa paustie fakti neatbilst patiesībai, turklāt, lai arī Ventspilī tiek gaidīts ikviens investors, kas veido jaunas darbavietas, ikviena projekta ietekme uz vidi tiek vērtēta likumā noteiktā kārtībā un to veic Valsts vides dienests nevis brīvostas pārvalde vai pilsētas dome. Iedzīvotāju dzīves kvalitāte Ventspilī ir pirmajā vietā.