Kontakti

Presei

Ventspilī darba vizītē viesojās satiksmes ministrs

Trešdiena, Jūlijs 11, 2018 - 21:08

Šodien Ventspilī vizītē viesojās Latvijas Republikas satiksmes ministrs Uldis Augulis ar pavadošo delegāciju, lai apmeklētu Ventspils brīvostas pārvaldi, uzņēmumus un tiktos ar Ventspils pašvaldības vadību.   

Ventspilī viesosies satiksmes ministrs Uldis Augulis

Otrdiena, Jūlijs 10, 2018 - 17:44

Rīt, trešdien, Ventspilī darba vizītē viesosies Latvijas Republikas satiksmes ministrs Uldis Augulis ar pavadošo delegāciju.

Zvaigžņu ielā turpinās būvdarbi

Piektdiena, Jūlijs 6, 2018 - 17:41

No rītdienas, sestdienas, Ventspils brīvostas pārvalde uzsāks remontdarbus Zvaigžņu ielas posmā no Jēkaba ielas līdz Tērauda ielai, kur tiks veikti seguma virskārtas atjaunošanas darbi. Būvdarbu laikā satiksmei būs atvērta viena braukšanas josla, ko regulēs luksofors. Darbus plānots pabeigt nākošajā nedēļā.

Maskavas ielā uzsākti būvdarbi, ir satiksmes ierobežojumi

Trešdiena, Jūlijs 4, 2018 - 13:14

Ventspils brīvostas pārvalde uzsākusi Maskavas ielas satiksmes pārvada pār Dzintaru ielu atjaunošanas būvdarbus. Būvdarbu laikā satiksmei ir atvērta viena brauktuves josla, ko regulē luksofors.     

Ventspilī būvēs divas jaunas ielas

Otrdiena, Jūnijs 26, 2018 - 14:24

Jau šajā rudenī Ventspils kļūs par divām ielām bagātāka. Lai uzlabotu satiksmes kustību starp Ventspils brīvostas industriālajām teritorijām, šonedēļ Ventspils brīvostas pārvalde sāks Apļa un Rāvas ielu būvniecību.

Ventspils brīvosta Ķīnā piedalās WTC izstādē, konferencē un BRITA alianses dibināšanā

Piektdiena, Jūnijs 22, 2018 - 17:31

Šonedēļ, no 16. līdz 22.jūnijam, Pekinā, Ķīnā Ventspils brīvostas pārvalde, Satiksmes ministra Ulda Auguļa delegācijas sastāvā, piedalījās starptautiskajā tehnoloģiju un transporta izstādē, konferencē “World Transport Convention” un Starptautiskās Joslas un ceļa transporta alianses (BRITA) dibināšanā. Ventspils brīvosta parakstīja arī sadarbības memorandu ar Ķīnas transporta ministrijas struktūrvienību LOGINK.

Vai varētu būt tā..?

Ceturtdiena, Jūnijs 21, 2018 - 10:37

Vai varētu būt tā, ka ir sākušās intensīvas priekšvēlēšanu kampaņas, kurās visi līdzekļi ir labi, lai sasniegtu mērķi? Ventspils brīvostas pārvalde nespriedīs kā varētu būt, bet gan pavēstīs faktus par 12.piestātni.

Prāmju satiksmi starp Ventspili un Sāremā cer atjaunot 2019.gada sezonā

Trešdiena, Jūnijs 13, 2018 - 15:37

Šodien, 13.jūnijā, Ventspils brīvostas pārvaldē ieradās Sāremā pašvaldības delegācija ar Sāremā pašvaldības mēru Madis Kallas priekšgalā, lai ar Ventspils pašvaldības un brīvostas pārstāvjiem pārrunātu paveikto prāmju satiksmes atjaunošanā un vienotos par tālākajiem darbiem. Abu pušu vēlme ir atjaunot prāmju satiksmi 2019.gada tūrisma sezonā.

Izsludināts iepirkums Ventspils ostas Ziemeļu mola atjaunošanai

Piektdiena, Jūnijs 8, 2018 - 08:44

Ventspils brīvostas pārvalde izsludinājusi atklātu konkursu par tiesībām veikt ostas Ziemeļu mola atjaunošanu. Tas būs pēdējo gadu lielākais hidrotehnisko būvju atjaunošanas projekts Ventspils ostā, kas ilgs gandrīz 2 gadus. 

Satiksmes pārvadu pār Dzintaru ielu Ventspilī atjaunos SIA “CTB”

Trešdiena, Jūnijs 6, 2018 - 19:31

Ventspils brīvostas pārvalde noslēgusi līgumu ar atklātā konkursa uzvarētāju SIA “CTB” par satiksmes pārvada atjaunošanu Maskavas ielā pār Dzintaru ielu. Darbi šajā ostas pievedceļa posmā jāpabeidz trīs mēnešu laikā.