Jaunumi un notikumi

Turpinās darbs pie izmaiņām Ražošanas ēkas Nr.6 projektā

Ir veiktas izmaiņas Ventspils Augsto tehnoloģiju parka ēkas Nr.6 būvprojektā, lai no tā izslēgtu iepriekšējā nomnieka specifiskās prasības.

Ražošanas ēkas Ganību ielā 103 būvniecība tuvojas noslēgumam

Ražošanas ēkas Ganību ielā 103 būvniecība atrodas noslēguma stadijā.

Ražošanas ēkā Nr.7 notiek gatavošanās ražošanas procesa uzsākšanai

Ražošanas ēkā Nr.7 notiek gatavošanās ražošanas procesa uzsākšanai

Ražošanas ēka Nr.7 ir pieņemta ekspluatācijā, un ēkas nomnieks uzstāda tajā iekārtas, lai tuvākajā laikā uzsāktu tajā ražošanas procesu.

Ventspils ventilatoru rūpnīca investēs jaunās iekārtās

Ventspils brīvostas teritorijā strādājošā industriālo ventilatoru ražotne SIA “Ventspils ventilatoru rūpnīca” saņēmusi aizdevumu no "Luminor Bank" 210 000 eiro apmērā divu jaunu iekārtu iegādei, ziņo aģentūra LETA.

"Noord Natie Ventspils Terminals" jauns rekords - 137 tonnas smaga krava

26.novembrī Ventspils brīvostā strādājošajā “Noord Natie Ventspils Terminals" no kuģa uz piestātni veiksmīgi izkrauta 137 tonnas smaga krava, kas ir termināļa līdzšinējais rekords. Metāla cilindrs uz Ventspili atgādāts no Antverpenes ostas (Beļģija).

Ventspils brīvostas pārvalde pārstāvēta “Transporta nedēļa 2020” izstādē Maskavā

No š.g. 18. līdz 20.novembrim Latvijas transporta nozares pārstāvji piedalās Maskavā notiekošajā Krievijas transporta nozares nozīmīgākajā ikgadējā pasākumā “Transporta nedēļa 2020”, kura ietvaros notiek transporta nozares izstāde un forums. Latvijas transporta nozari starptautiskajā pasākumā ar vienotu zīmolu VIALATVIA pārstāv Rīgas brīvosta, Liepājas SEZ, Ventspils brīvosta, VAS “Latvijas dzelzceļš”, starptautiskā lidosta “Rīga” un VAS “Latvijas Pasts”.

Interesantākie fakti par kravas kuģu satiksmi Ventspils ostā 09.11.-15.11.

Lielākā vienā kuģī iekrautā krava pagājušajā nedēļā bija 53 tūkstoši tonnu mazuta 250 metrus garajā un 44 metrus platajā PROSKY. Bet video skats šoreiz no 184 metrus garā un 28 metrus platā ATLANTAS II, kas iekrāva gandrīz 33 tūkstošus tonnu dīzeļdegvielas.

Noslēgumam tuvojas Ventspils Ziemeļu mola atjaunošanas darbi

Noslēgumam tuvojas Ventspils Ziemeļu mola atjaunošanas darbi

Līdz šā gada beigām plānots pabeigt vienu no pēdējo gadu vērienīgākajiem būvniecības darbiem Ventspils ostā – gandrīz 13 miljonus eiro vērtos Ziemeļu mola atjaunošanas darbus. Mols ir ne tikai lielākā ostas hidrobūve, bet arī kravu apstrādes vieta, tāpēc tā atjaunošana ir īpaši nozīmīga gan ostas drošībai, gan efektīvai darbībai.

Notiek Ventspils brīvostas pārvaldes loču kuģu mācības

Notiek Ventspils brīvostas pārvaldes loču kuģu mācības

Šonedēļ Ventspils ostā norit mācības ostās strādājošo loču kuģu komandām. Lai pārliecinātos, ka komanda ir gatava sniegt palīdzību, ja gadījumā notiktu negadījums, tiek imitētas situācijas, kad cilvēks negaidīti nokļūst aiz borta.

Turpinās atjaunošanas darbi Dienvidu molā

Turpinās atjaunošanas darbi Dienvidu molā

Kamēr Ziemeļu molā pilnā sparā rit noslēdzošie 13 miljonus eiro vērtie mola rekonstrukcijas darbi, apjomā mazāki darbi norit arī Dienvidu molā.

Uzņēmumi Ventspils Brīvostā

būvniecība;
koka logu, durvju un fasāžu ražošana;
stiklaplasta lielgabarīta rūpniecisko iekārtu ražošana;