Brīvostas pārvalde izsludina projektu konkursus par reklāmu kultūrā un sportā

14/01/2023

Ventspils brīvostas pārvalde aicina  pieteikties finansējumam projektu konkursos par brīvostas reklāmu kultūras pasākumos un sporta sacensībās un pasākumos. Pieteikumus var iesniegt līdz 7.februārim.

Turpinot 2021.gadā aizsākto praksi padarīt maksimāli atvērtu un plaši pieejamu pieteikšanos brīvostas reklāmas līdzekļiem, arī 2023.gadā nolemts sludināt projektu konkursus par brīvostas reklāmu kultūras pasākumos un sporta sacensībās un pasākumos.

Iesniegt savu piedāvājumu konkursā par reklāmu kultūras pasākumos var jebkura pasākumus organizējoša nevalstiskā sektora organizācija vai komercsabiedrība. Piedāvājumā iekļautajam pasākumam vai pasākumiem ir jānotiek Ventspilī 2023. gadā.

Ar projektu konkursa par reklāmu kultūras pasākumos 2023. gadā nolikumu aicinām iepazīties šeit: https://www.portofventspils.lv/lv/jaunumi-un-notikumi/projektu-konkurss-par-reklamu-kulturas-pasakumos-42070/

Pieteikties reklāmas projektu realizēšanai sporta sacensībās (piedalīšanās sporta sacensībās) var jebkura neprofesionāla vai bērnu/jauniešu sporta organizācija vai klubs, kas savu darbību veic Ventspils pilsētā vai novadā.  Tas nozīmē, ka reklāmas finansējumu var saņemt Ventspils organizācija, piedaloties kādās sacensībās arī ārpus Ventspils pilsētas. Savukārt pieteikties reklāmas projektu realizēšanai sporta pasākumos Ventspilī vai novadā (sporta pasākumu organizēšana) var jebkura pasākumus organizējoša nevalstiskā sektora organizācija.

Ar projektu konkursa par reklāmu sporta sacensībās un pasākumos 2023. gadā nolikumu aicinām iepazīties šeit https://www.portofventspils.lv/lv/jaunumi-un-notikumi/projektu-konkurss-par-reklamu-sporta-sacensibas-un-pasakumos-/

Pieteikumus gaidīsim līdz  2023.gada 7.februārim plkst. 10:00.

2022.gadā Ventspils brīvostas pārvalde slēdza reklāmas līgumus ar 18 Ventspils sporta un kultūras organizācijām par reklāmu sporta un kultūras norisēs.