ARBO Windows

Izcelsmes valsts: 
Latvija;
Darbības nozare: 
būvniecība;
koka logu, durvju un fasāžu ražošana;
Darbība uzsākta: 
2014

ARBO Windows ir stikla pakešu, koka un koka - alumīnija logu un durvju ražotājs, kurš piedāvā savu produkciju gan vietējā Latvijas tirgū, gan eksporta tirgos. Ražošana izvietota jauni celtās, īpaši logu un durvju ražošanai piemērotās telpās Ventspils brīvostas teritorijā. Esam aprīkoti ar Baltijā modernākajām ražošanas iekārtām un tehnoloģijām. Produktu augsto kvalitāti nodrošina augsti kvalificēti un kompetenti darbinieki ar daudzu gadu pieredzi kokapstrādes un stikla pakešu ražošanas nozarē. Kopumā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 100 ventspilnieku un tuvāko reģionu iedzīvotājus.

Uzņēmuma kvalitātes vadības sistēma ir izstrādāta saskaņā ar ISO 9001 noteikumiem un augsto kvalitāti apstiprina arī iegūtās sertifikācijas pēc Japānas, Zviedrijas, Anglijas un Norvēģijas standartiem. Šīs valstis ir arī galvenie Arbo Windows eksporta tirgi.

Arbo Windows veiksmīgi sadarbojas ar Latvijas lielajām būvkompānijām un lepojas par iespēju piedalīties reģionāli un valstiski svarīgu objektu būvniecībā un attīstībā. www.arbowindows.lv

 

Kontakti:

Adrese: Kustes dambis 32, Ventspils, LV-3601, Latvija
E-pasts: [email protected]
https://arbowindows.lv/

 

Arbo Windows Valdes priekšsēdētājs Jānis Lasmanis:

–   Novērtējam Ventspils pilsētas un brīvostas atbalstu mūsu uzņēmuma attīstībā. Modernās ražošanas telpas, sakārtotā infrastruktūra un ostas tuvums mums sniedz lielas priekšrocības un mudina domāt par tālākiem attīstības plāniem. Jūtamies lepni piedāvāt augstas kvalitātes, pasaules tirgū konkurētspējīgu produktu, kas ražots tepat Ventspilī.

Skatīt citus rūpnieciskos klientus