HansaMatrix Ventspils

Izcelsmes valsts: 
Latvija;
Darbības nozare: 
elektronikas sistēmu un to komponentu ražošana;
Darbība uzsākta: 
2005

HansaMatrix Ventspils SIA ražo elektroniskās sistēmas vai to komponentus pēc Baltijas un Ziemeļvalstu biznesa klientu pasūtījuma telekomunikāciju un interneta aparatūras, radionavigācijas un industriālās elektronikas jomā.

Uzņēmuma kompetences ietver pilnu elektronisko sistēmu un galaproduktu ražošanu, tajā skaitā iespiedshēmu izgatavošanu, testēšanu, mērījumus un mehānisko montēšanu. Tiek veikta produktu sagatavošana ražošanai, ieskaitot DFM analīzi un testa programmu izstrādi.

Ražotne izmanto vienu no modernākajām elektronisko iespiedshēmu ražošanas līnijām ar spēju stundā automātiski uzstādīt līdz pat 100 000 augstas precizitātes komponentu. HansaMatrix Ventspils atrodas Ventspils Augsto Tehnoloģiju parkā un ir HansaMatrix grupas uzņēmums. Uzņēmumā strādā ap 90 darbinieku.

 

Kontakti:

Adrese: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, Ventspils, LV-3602, Latvija
Tālrunis: (+371) 63620900
E-pasts: [email protected]
www.hansamatrix.com

 

HansaMatrix Ventspils valdes loceklis Ilmārs Osmanis:

–      Kad 2005. gadā sākām veidot Ventspils Elektronikas fabriku, man radās jautājums: „Kas rūpnīcā strādās?” Atbildot uz šo, pilsēta Ventspils Augstskolas informācijas tehnoloģiju fakultātē izveidoja jaunu inženierzinātņu nodaļu, bet vēlāk arī Ziemeļkurzemes profesionālās izglītības kompetences centrā ieviesa elektronikas tehniķu programmu. Šo studiju programmu absolventi joprojām ir ļoti pieprasīti, jo atbilst mūsu prasībām un atrodas tepat tuvumā.

Skatīt citus rūpnieciskos klientus