FROLI Baltic

Izcelsmes valsts: 
Vācija;
Darbības nozare: 
poliuretāna izstrādājumu ražošana;
Darbība uzsākta: 
2006

SIA Froli Baltic ir Vācijas ražotāja FROLI — Kunststoffwerk GmbH & Co. KG sadarbības uzņēmums, kas ražo poliuretāna putu izstrādājumus tādām nozarēm kā medicīna, rehabilitācija, mēbeļu rūpniecība u.c.

Froli produktu klāsts aptver vairāk nekā 4000 rūpniecisko plastmasas izstrādājumu, kas ražoti ar tādām tehnoloģijām kā poliuretāna apstrāde, liešana zem spiediena, termoformēšana u.c. Ventspils ražotne ar 26 darbiniekiem piegādā produkciju tādām valstīm kā Dānija, Nīderlande un Vācija.

 

Kontakti:

Adrese: Kustes dambis 6, Ventspils, LV-3601, Latvija
Tālrunis: (+371) 63634500
Fakss: (+371) 63634519
E-pasts: [email protected]
www.froli.com

 

Froli Baltic valdes locekle Margret Fromme-Ruthmann:

–      Margret Fromme-Ruthmann par Ventspils pilsētu: “Jūsu pilsēta kā pērle pie jūras – atstāj iespaidu tas, cik te viss ir ļoti tīrs un kārtīgs. Katru reizi braucot uz šejieni, pārņem izjūtas, kā braucot ciemos pie draugiem.” 

Un par darbiniekiem: “Ir ne tikai slavējams vietējo darbinieku izglītības līmenis, bet arī tas, ka katrs no viņiem ir gatavs izglītoties,  mācīties, apgūt nezināmo un, galvenais – ļaut sevi mācīt. Apmācības sadarbībā ar vācu kolēģiem notiek gan tepat uz vietas, gan Vācijā. Esam lepni par saviem darbiniekiem un gandarīti par to, cik godprātīgi un rūpīgi viņi dara savu darbu. Strādāt pie poliuretāna darbības iekārtas nevar iemācīties skolā. Tas jāapgūst uz vietas, produkcija mainās, līdz ar to arī darbiniekiem nepieciešamas jaunas prasmes un iemaņas.” 

Skatīt citus rūpnieciskos klientus