FROLI Baltic

Izcelsmes valsts: 
Vācija;
Darbības nozare: 
poliuretāna izstrādājumu ražošana un šūšanas pakalpojumi industriāliem klientiem;
Darbība uzsākta: 
2006

SIA Froli Baltic ir vācu ģimenes uzņēmuma Froli GmbH & Co. KG meitasuzņēmums. Froli Baltic ražo dažādu veidu poliuretāna (PUR) putu izstrādājumus medicīnas, rehabilitācijas, mēbeļu, auto un citām nozarēm. Uzņēmumā sortimentā ir aptuveni 200 pašu izstrādātus un klientu ekskluzīvu poliuretāna detaļu veidu. Sadarbībā ar mātes uzņēmumu Vācijā tiek piedāvātas arī presformu izgatavošana, spiedienliešana un termoveidošana.

Froli Baltic šūšanas komanda ir specializējies matraču pārvalku šūšanā kemperiem un dzīvojamajiem treileriem. Šūšanas ceha iekārtas un darbinieku kompetence ļauj sniegt daudzveidīgus sērijveida šūšanas pakalpojumus biznesa klientiem, ieskaitot projektēšanu un piegriešanu.

Ventspilī ražoto produkciju raksturo augstā kvalitāte un tā tiek eksportēta galvenokārt uz Vāciju un Dāniju.

 

Kontakti:

Adrese: Kustes dambis 6, Ventspils, LV-3601, Latvija
Tālrunis: (+371) 63634500
Fakss: (+371) 63634519
E-pasts: [email protected]
www.froli.com

 

Froli Baltic valdes locekle Margret Fromme-Ruthmann:

–      Margret Fromme-Ruthmann par Ventspils pilsētu: “Ventspils pilsētu pazīstam jau vairāk nekā 18 gadus. Šī pilsēta mums un Froli komandai ir kā pērle pie jūras. Ventspilnieki ir atvērti, iecietīgi, ieinteresēti un draudzīgi. Mūs vienmēr pārsteidz pilsētas ieguldījums jaunos sociālajos, kultūras un ekonomiskajos objektos un organizācijās. Katru reizi, kad šeit ierodamies, jūtam pozitīvo enerģiju un gūstam sajūtu, ka esam ciemos pie draugiem.” 

Un par darbiniekiem: “Ir ne tikai slavējams vietējo darbinieku izglītības līmenis, bet arī tas, ka katrs no viņiem ir gatavs izglītoties,  mācīties, apgūt nezināmo un, galvenais – ļaut sevi mācīt. Apmācības sadarbībā ar vācu kolēģiem notiek gan tepat uz vietas, gan Vācijā. Esam lepni par saviem darbiniekiem un gandarīti par to, cik godprātīgi un rūpīgi viņi dara savu darbu. Strādāt pie poliuretāna darbības iekārtas nevar iemācīties skolā. Tas jāapgūst uz vietas, produkcija mainās, līdz ar to arī darbiniekiem nepieciešamas jaunas prasmes un iemaņas.” 

Skatīt citus rūpnieciskos klientus