IMMER Digital

Izcelsmes valsts: 
Darbības nozare: 
fleksiblo iepakojumu ražošana;
Darbība uzsākta: 
2017

IMMER Digital ir fleksiblo iepakojumu un etiķešu digitālās drukas ražotne, kas aprīkota ar visjaunākajām tehnoloģijām un ir vienīgā šāda veida rūpnīca Ziemeļeiropā. Digitālās drukas iespējas ļauj personalizēt iepakojumu konkrētai pircēju grupai vai pat individuāliem pircējiem – ražot produktus ar unikālu iepakojuma dizainu, operatīvi un kvalitatīvi apstrādāt klientu pasūtījumus visīsākajos izpildes termiņos, kā arī nodrošināt nelielu pasūtījumu izpildi.

Iepakojums ir drošs kontaktā ar pārtikas produktiem, tostarp svaigiem, saldētiem, cietiem, šķidriem u. c. Tas piemērots arī nepārtikas, tajā skaitā ķīmisku preču iepakošanai. Iepakojuma plēvēs iestrādātie tehnisko un mehānisko īpašību nodrošinošie slāņi ļauj būtiski paildzināt produktu uzglabāšanas laiku un izvairīties no nepārstrādājamā alumīnija izmantošanas tā saturā. 

Ražotne piedāvā pilnu BOX (3D) un GUSSET (2D) POUCHE stāvpaku ražošanas ciklu: dizaina izstrādi, nepieciešamo funkciju nodrošinošu iepakojuma materiālu, apdruku digitālajā tehnoloģijā un gatavu paku ar aizdari izgatavošanu.

IMMER Digital ietilpst starptautiskajā uzņēmumu grupā IMMER Group, kas ir viens no vadošajiem iepakojuma plēvju, materiālu un etiķešu ražotājiem pasaulē. Uzņēmumu grupas ietvaros tiek nodrošināts pilns dažādu tehnoloģiju fleksiblā iepakojuma ražošanas cikls.

Uzņēmums ir Latvijas Iepakojuma asociācijas, Eiropas Elastīgā iepakojuma asociācijas,  Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas biedrs. Uzņēmumu grupas ietvaros darbojas arī kā starptautiskās ANO iniciatīvas SAVE FOOD biedrs. Ražotne strādā saskaņā ar kvalitātes pārvaldības ISO 9001 sertifikātu, pārtikas drošības un kvalitātes BRC un ABI standartiem.

 

Kontakti:

Adrese: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 5, Ventspils, LV-3602, Latvija
Tālrunis: (+371) 26446116
E-pasts: [email protected]
www.immer.group

Skatīt citus rūpnieciskos klientus