Jaunumi un notikumi

Ganību ielā turpinās jaunā stāvlaukuma būvniecība

Ganību ielā turpinās jaunā stāvlaukuma būvniecība

Aktīvi turpinās jaunā autostāvlaukuma būvniecība Ganību ielā. Būvdarbu veicējam SIA “Ostas celtnieks” visi darbi jāpabeidz četru mēnešu laikā, tas ir – līdz 9.augustam. Rezultātā Ganību iela, kur šobrīd norit aktīva saimnieciskā darbība, iegūs 86 jaunas automašīnu stāvvietas.

Zīlnieku trīs paaudzes uz velkoņiem

Zīlnieku trīs paaudzes uz velkoņiem

Ventspilī ir veselas dinastijas, kas veltījušas savu dzīvi jūrai un ostai. Zīlnieku dzimtas jau trešās paaudzes pārstāvji saista savu profesionālo karjeru ar darbu ostas flotē. Sava tēva Dzintara un onkuļa Gunāra Zīlnieka arodu turpina Vilis un Juris, strādājot uz velkoņiem. Bet visjaunākais dinastijas pārstāvis – Dmitrijs – apgūst profesiju un arī sapņo par darbu Ventspils ostā.

(Turpinājums 17.aprīļa rakstam)

Noslēgusies lielākā transporta un loģistikas izstāde “TransRussia 2018”

Noslēgusies lielākā transporta un loģistikas izstāde  “TransRussia 2018”

Šonedēļ, no 17. līdz 19.aprīlim, Maskavā notika lielākā transporta un loģistikas pakalpojumu un tehnoloģiju izstāde Krievijā un bijušajās NVS valstīs “TransRussia 2018”. Tajā piedalījās arī Ventspils brīvostas pārvaldes delegācija un Ventspils ostā strādājošo termināļu pārstāvji.

Turpinās būvdarbi Dienvidu molā

Turpinās būvdarbi Dienvidu molā

Pilnā sparā turpinās Dienvidu mola atjaunošanas un nostiprināšanas darbi. Līdz šim “BMGS” ražošanas cehā saražoti 1200 divu veidu tetrapodi un betona masīvi no kopējām plānotajām 1572 vienībām, savukārt Dienvidu molā uzstādīti jau 920 5-tonnīgie tetrapodi.

Zīlnieku trīs paaudzes uz velkoņiem

Zīlnieku trīs paaudzes uz velkoņiem

Ventspilī ir veselas dinastijas, kas veltījušas savu dzīvi jūrai un ostai. Zīlnieku dzimtā jau trešās paaudzes pārstāvji saista savu profesionālo karjeru ar darbu ostas flotē. Sava tēva Dzintara un onkuļa Gunāra Zīlnieka arodu turpina Vilis un Juris, strādājot uz velkoņiem. Bet visjaunākais dinastijas pārstāvis – Dmitrijs – apgūst profesiju un arī sapņo par darbu Ventspils ostā.

Centrālāzijas valstu pārstāvji iepazina ostu

Centrālāzijas valstu pārstāvji iepazina ostu

Šonedēļ Latvijā ieradās vairāki desmiti Centrālāzijas valstu uzņēmumu pārstāvju, kas ražo augļu, dārzeņu un riekstu produkciju, kā arī loģistikas un transporta uzņēmumu pārstāvji, lai piedalītos tirdzniecības un Latvijas iepazīšanas misijā. Tostarp bija pārstāvēti gan uzņēmumi, gan dažādas loģistikas asociācijas un kompānijas, gan valsts institūcijas no Kazahstānas, Turkmenistānas, Uzbekistānas, Kirgizstānas un Tadžikistānas. Otrdien, pirms došanās tālāk uz Klaipēdas ostu, daļa delegācijas – galvenokārt loģistikas un transporta uzņēmumu pārstāvji – ieradās arī Ventspilī, lai izzinātu mūsu brīvostas un tajā esošo termināļu piedāvātās iespējas.

IMMER Digital strādā novatoriski

IMMER Digital strādā novatoriski

Mūsdienās rūpes par dabu nozīmē daudz vairāk nekā jebkad agrāk un liek domāt daudz plašāk. Pieaugot iedzīvotāju skaitam uz Zemes, pieaug arī patēriņi pēc resursiem, toskait arī pārtikas.

Ventspilī būvēs Londonas dzīvokļus

Ventspilī būvēs Londonas dzīvokļus

Modulārās būvniecības uzņēmums Forta Modular, kas ir viens no Ventspils brīvostas rūpnieciskajiem klientiem, patlaban uzsāk jaunu attīstības ciklu un darbu pie nozīmīgiem pasūtījumiem.

Brīvostas teritorija mainās

Februārī Ventspils pašvaldības portālā ventspils.lv kāds ventspilnieks ar segvārdu vērotājs uzdeva jautājumu, kam jāatbild par to ostas teritorijas daļu, kas “jau daudzus gadus izmirusi un stāv tukša”.

Sākuši atjaunot Dienvidu molu

Sākuši atjaunot Dienvidu molu

Viena no ventspilnieku un pilsētas viesu iemīļotākajām pastaigu un atpūtas vietām – Dienvidu mols – uz laiku ir slēgts. Kopš pagājušās nedēļas beigām sākušies hidrobūves, kas ir viena no vecākajām Ventspils brīvostā, atjaunošanas un rekonstrukcijas darbi.

Uzņēmumi Ventspils Brīvostā

kokskaidu granulu ražošana;
apkures un dzesēšanas sistēmas;