Jaunumi un notikumi

Aicinām pieteikties kafejnīcas telpu nomai Prāmju terminālī

Aicinām pieteikties kafejnīcas telpu nomai Prāmju terminālī
Ventspils brīvostas pārvalde aicina pieteikties pretendentus telpu nomai ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai Ventspils brīvostas Prāmju termināļa ēkā Ventspilī, Dārzu ielā 6.

Atklās Ventspils Elektronikas centru

Atklās Ventspils Elektronikas centru
Trešdien, 2015.gada 17.jūnijā, tiks atklāta jaunā Ventspils Elektronikas centra ēka, kurā sākotnēji strādās četri elektronikas uzņēmumi. Elektronikas centra lielākajā daļā darbību izvērsīs HansaMatrix grupas uzņēmums Ventspils elektronikas fabrika.

Ventspils brīvostu apmeklēs Zviedrijas vēstniecības un Zviedrijas tirdzniecības kameras pārstāvji

Ventspils brīvostu apmeklēs Zviedrijas vēstniecības un Zviedrijas
tirdzniecības kameras pārstāvji
Ceturtdien, 11.jūnijā, Ventspils brīvostā ieradīsies Zviedrijas vēstniecības un Zviedrijas tirdzniecības kameras Latvijā pārstāvju delegāciju, lai pārrunātu Ventspils un Zviedrijas sadarbību uzņēmējdarbības jomā.   

Ventspils brīvostas kravu apgrozījums 2015.gada pirmajos piecos mēnešos 11,8 miljoni tonnu

Ventspils brīvostas kravu apgrozījums 2015.gada pirmajos piecos
mēnešos 11,8 miljoni tonnu
2015.gada maijā Ventspils brīvostā pārkrauti 1,9 miljoni tonnu kravu. Pirmajos piecos mēnešos kopā kravu apgrozījums sasniedzis 11,8 miljonus tonnu.  

Informācija par Ventspils brīvostas valdes 25.maija sēdē lemtajiem jautājumiem

Informācija par Ventspils brīvostas valdes 25.maija sēdē lemtajiem
jautājumiem
Valde noteica prioritāro kārtību, kādā realizējami Ventspils brīvostas infrastruktūras attīstības projekti, kam pieejams ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums.

VK Tranzīts investē vides un darba aizsardzībā

VK Tranzīts investē vides un darba aizsardzībā
Holdings VK Tranzīts, kurā ietilpst vairāki lieli uzņēmumi, kas darbojas Ventspils brīvostā, par vienu no prioritātēm izvirza atbalstu augstā līmenī vides un darba aizsardzībai, kā arī sociālajam dialogam ar darba kolektīvu.

Sveces Skandināvijas tirgum top Ventspilī

Sveces Skandināvijas tirgum top Ventspilī
Sveču ražošanas uzņēmums Diana sveces jau vairāk kā 10 gadus strādā Ventspils brīvostas teritorijā. Lai arī Latvijā Diana sveces veikalus netradīsiet, jo lielākā daļa produkcijas tiek eksportēta, tieši Latviju uzņēmuma īpašnieki uzskata par īsto vietu attīstībai. Kāpēc dāņu uzņēmējam bija svarīgi iemācīties brīvi runāt latviski, kādas sveces patīk Skandināvijā un kādas - Latvijā, par ko pie svētku galda sarunājas dāņu ģimene, kam pieder sveču ražotne Latvijā, kādas ir jaunākās tirgus tendences - par to un vēl daudz ko citu Kurzemes TV raidījumā no cikla Latvijas stāsti.

Informācija par Ventspils brīvostas valdes 15.maija sēdē lemtajiem jautājumiem

Informācija par Ventspils brīvostas valdes 15.maija sēdē lemtajiem
jautājumiem
Valde izskatīja ziņojumu par 2014.gada budžeta izpildi, 2015.gada 1.ceturkšņa pārskatu par saimnieciskās darbības rezultātiem, informāciju par 2015.gada Investīciju programmas izpildi, ziņojumu par valdes lēmumu izpildi, ziņojumu par nekustamā īpašuma nomas līgumu kontroli, apstiprināja Ventspils brīvostas pārvaldes 2014.gada pārskatu un grozījumus 2015.gada budžetā.

Vācijas pilsētā gaisā palaistais balons piezemējas Ventspils ostā

Vācijas pilsētā gaisā palaistais balons piezemējas Ventspils ostā
20.maija rītā Ventspils brīvostas pārvaldnieka palīga Gunta Tīrmaņa automašīnai ceļu aizšķērsoja no pirmā skata pavisam parasts balons. Apskatoties tuvāk, izrādījās, ka balonam piestiprināta īpaša zīmīte un tas mērojis tālu ceļu – no Falkenzē pilsētas Vācijā.

Skandināviem mājas ražo Ventspilī

Skandināviem mājas ražo Ventspilī
Ventspils brīvostas speciālās ekonomiskās zonas uzņēmums Baltic Forest Trading turpina iekarot Skandināvijas tirgu. No Ventspilī uzbūvētajiem māju paneļiem šobrīd top muzejs Norvēģijā.

Uzņēmumi Ventspils Brīvostā

biodīzeļdegvielas ražošana;
poliuretāna izstrādājumu ražošana;