Bucher Municipal

Izcelsmes valsts: 
Šveice;
Darbības nozare: 
komunālo automašīnu ražošana;
Darbība uzsākta: 
2005

SIA Bucher Municipal ir Šveices koncerna Bucher Industries AG apakšuzņēmuma Bucher Municipal meitasuzņēmums. Bucher Municipal ir Eiropas un Austrālijas tirgus līderis, kas ražo komunālos transportlīdzekļus ielu un sniega tīrīšanai privātām un publiskām vajadzībām. Uzņēmums ražo slaukāmās mašīnas, uzkopšanas mašīnas ziemai un atkritumu savākšanas mašīnas.

Bucher grupas apgrozījums gadā sasniedz 2,2 miljardus eiro, un uzņēmums nodarbina 10000 cilvēku visā pasaulē. 8 ha plašā uzņēmuma teritorija Ventspilī ar ražotnes ēkām 8000 m2 platībā ir kļuvusi par lielāko koncerna komunālo automašīnu bāzi. Ventspils ražotnē strādā ap 360 darbinieku. 

2015. gadā Bucher Ventspilī sāka apgūt pilnu komplektēšanas ciklu. Ventspilī no Šveices un Anglijas tika pārceltas piecas tehnoloģiskās līnijas, kur tiek komplektētas piecu dažādu veidu 1, 2 un 4 m3 tilpuma komunālās automašīnas.

2017.gadā tika atklāta vēl viena jauna montēšanas līnija - kompaktās automašīnas C201 2 mlīnija . Ventspilī tagad tiek ražoti seši dažādi komunālo mašīnu modeļi, kuri uzkopj ielas visā pasaulē.

 

Kontakti:

Adrese: Ganību iela 105, Ventspils, LV-3601, Latvija
Tālrunis: (+371) 63629575
Fakss: (+371) 63661051
E-pasts: sweepers.lv@buchermunicipal.com
www.buchermunicipal.com

 

SIA Bucher Municipal uzņēmuma izpilddirektors Niklauss Hūzers:

–         Ņemot vērā ne tikai Latvijas kā valsts, bet arī Ventspils pilsētas pievilcīgās īpašības, piemēram, attīstīto infrastruktūru un salīdzinoši zemās ražošanas izmaksas, no visām Austrumeiropas valstīm izvēlējāmies apmesties tieši šeit.

Bucher darbību Ventspilī un sadarbību ar Ventspils brīvostu uzskatām par uzņēmuma veiksmi, tāpēc Bucher Industries AG vadība 2012. gadā pieņēma stratēģisku lēmumu lūgt Ventspils brīvostai zemi un ēkas, lai turpinātu uzņēmuma izaugsmi ielu tīrāmo mašīnu ražošanā Ventspilī.

Skatīt citus rūpnieciskos klientus