Malmar Sheet Metal

Izcelsmes valsts: 
Beļģija;
Darbības nozare: 
mašīnbūves metālapstrāde;
Darbība uzsākta: 
2006

SIA Malmar Sheet Metal ir Beļģijas uzņēmuma Malmar Group bv metalapstrādes un montāžas  meitas uzņēmums , kurš Ventspilī ražo dažādas detaļas un specializējas smago automašīnu un autobusu šasijas detaļu ražošanā tādiem zīmoliem kā Scania, Volvo, Caterpillar, Komatsu, kā arī dažādu iekārtu detaļu ražošanā Cargotec un Atlas Copco. Vairāk nekā 15 gadu pieredze metāla detaļu ražošanā pēc augstākajiem kvalitātes standartiem 2 optimizētās ražotnēs: Latvijā, Lietuvā un ar centrālo noliktavu Beļģijā

Ražotnes celtniecībai nepieciešamo zemi uzņēmumam iznomājusi Ventspils brīvostas pārvalde. Ventspils ražotnē strādā ap 245 darbinieku.
 

Kontakti:

Adrese: Ganību iela 107, Ventspils, LV-3601, Latvija
Tālrunis: (+371) 63628989
E-pasts: [email protected]
www.malmar.eu

 

Dorsans de Bijšērs, Malmar Sheet Metal valdes priekšsēdētājs un īpašnieks:

–     Lai gan mēs apmeklējām arī Liepāju, Jelgavu un Rīgu, vairāk mūs piesaistīja Ventspils. Ne tikai tāpēc, ka tā ir zaļa un skaista pilsēta, bet arī tāpēc, ka šeit dzīvo izglītoti un motivēti cilvēki un dažādās iestādēs mēs sastapām pretimnākošus darbiniekus, turklāt šeit bija pieejama arī zeme... Mūsu izvēli ietekmēja arī tas, ka šeit pastāv loģistikas infrastruktūra, prāmju satiksme ar Vāciju un Zviedriju, kā arī infrastruktūra jaundibinātiem uzņēmumiem, piemēram, biznesa inkubators. Ziemeļkurzemes profesionālās izglītības kompetences centrs nodrošina uzņēmumu ar jauniem un izglītotiem darbiniekiem. Liela loma ir arī Ventspils Augsto Tehnoloģiju parkam, kas nodrošināja palīdzību Eiropas līdzfinansējuma saņemšanai, kā rezultātā uzņēmums ieguva jaunu ražotnes ēku.

Skatīt citus rūpnieciskos klientus