Jaunumi un notikumi

Būvē jaunas ielas un remontē ceļus

Ventspils brīvostas pārvalde, pildot vienu no savām funkcijām saistībā ar teritoriju pārvaldīšanu un publiskās koplietošanas infrastruktūras uzlabošanu, turpina būvēt un rekonstruēt pieved­ceļus uz ostas termināļiem un industriālajām zonām. Projekts paredz jaunu ielu izbūvi, kā arī jau esošo pārbūvi.

Ventspils brīvostas pārvalde Ķīnā informē par investīciju iespējām Ventspilī

Šonedēļ Ventspils brīvostas pārvalde piedalās investīciju piesaistes pasākumā “Invest in” Šanhajā, Ķīnā, lai informētu par industriālās attīstības iespējām Ventspilī. “Invest in” ir speciālo ekonomisko zonu forums, kurā piedalās vairāk nekā 300 pārstāvji no Ķīnas privātajām un valsts kompānijām, kas meklē iespējas paplašināt savu darbību ārvalstīs. Ventspils brīvosta ir vienīgais foruma dalībnieks no Baltijas valstīm un tajā piedalās jau otro reizi.

Ventspils brīvostu apmeklē Eiropas loģistikas speciālisti

Šonedēļ Rīgā notiek Ķīnas un 16 Centrālās un Austrumeiropas valstu (16+1 formāts) loģistikas sekretariāta atbildīgo kontaktpersonu sanāksme. Vakar, 13.septembrī, sanāksmes dalībnieki viesojās Ventspilī, lai iepazītu Ventspils brīvostas darbu.  

Atgriezās un strādā dzimtajā pilsētā

Ventspils brīvostas industriālajos uzņēmumos strādā cilvēki, kas guvuši neatsveramu dzīves pieredzi, mācoties un strādājot ārzemēs. Tā vietā, lai turpinātu karjeras izaugsmi ārvalstu uzņēmumos, viņi atgriezušies Ventspilī un dod savu ieguldījumu mūsu pilsētas un valsts ekonomikas stiprināšanā.

Ventspils ostā reisā dosies Dzejas kuģis

Piektdien, 8.septembrī 14.00 Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs pievienosies Dzejas dienu svinēšanai un pārtaps par Dzejas kuģi. Uz klāja par ielūkošanos grāmatu lapās gādās Andris Akmentiņš.

Reisā dosies Dzejas kuģis

Piektdien, 8.septembrī 14.00 Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs pievienosies Dzejas dienu svinēšanai un pārtaps par Dzejas kuģi. Uz klāja par ielūkošanos grāmatu lapās gādās Andris Akmentiņš.

Ventspils ostas termināļos kravu apgrozījums palielinājies par 17%

2017.gada augustā Ventspils ostā strādājošie termināļi kopā pārkrāvuši 1,5 miljonus tonnu, kas ir vairāk nekā jūlijā un par 8% pārsniedz pagājušā gada augusta rādītājus. Kopā pirmajos astoņos 2017.gada mēnešos Ventspils ostas termināļi pārkrāvuši 15 miljonus tonnu, kas ir par 2,2 miljoniem jeb 17% vairāk nekā pirms gada.

Ventspils Jahtu osta – nozīmīgs pieturas punkts

Kalendārs liecina, ka straujiem soļiem pietuvojies rudens. Un tas nozīmē, ka arī Ventspils Jahtu osta pamazām gatavojas sezonas noslēgumam. Kaut arī apkopot šīs sezonas rezultātus vēl ir pāragri, jau šobrīd secināms, ka Jahtu ostas apmeklētība un atpazīstamība ar katru gadu turpina pieaugt.

Nākamā gada pavasarī plānots uzsākt jauno ražošanas ēku celtniecības darbus

Jau nākamā gada pavasarī plānots uzsākt trīs ražošanas ēku celtniecības darbus, no kurām divas atradīsies Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā, bet viena Ganību ielā. Divām ēkām jau ir nomnieki, bet trešajai tas tiek meklēts.  Patlaban notiek projektēšanas darbi pie visām trīs ražošanas ēkām, savukārt jau šī gada ziemā plānots izsludināt pirmos būvniecības iepirkumu konkursus.

Bērnu idejas izmantos Ostas ielas rekonstrukcijā

Līdz ar zinību dienu,1.septembri, tika sveikti arī bērnu vizuālās mākslas konkursa “Rotaļas jūrā, ostā un zemūdens pasaulē” uzvarētāji. Konkursā izvērtēšanai pavisam tika iesniegts 31 zīmējums, no kuriem žūrija par labākajiem atzina trīs darbus – Elīnas Kičiginas, Milanas Odincovas un Ksenijas Radčenko.