Jaunumi un notikumi

Ventspils ostā izkrauta militārajām mācībām nepieciešamā tehnika

Nedēļas nogalē Ventspils ostā ienāca ASV militāro spēku kuģis USNS SGT.WILLIAM R.BUTTON, lai izkrautu militārajām mācībām nepieciešamo ekipējumu un tehniskos līdzekļus. Krava tālāk tiks transportēta uz bāzi Ādažos. 

Indijas uzņēmēju delegācija viesojas Ventspilī

Ceturtdien, 25.maijā, Latvijas – Indijas biznesa konferences ietvaros, Ventspilī viesojās Indijas delegācija.

Svinīgi atklāj “Wasserkabel Baltic” vienotās apkures un dzesēšanas sistēmas komponentu ražotni

26. maijā, Ventspils augsto tehnoloģiju parkā, tika atklāta Vācijas izcelsmes uzņēmuma “Wasserkabel Baltic” vienotās apkures un dzesēšanas sistēmas komponentu rūpnīca, kur ražos Latvijā un Baltijā vienīgās jaunās paaudzes apkures un gaisa dzesēšanas sistēmas, kā arī polipropilēna caurules ēku iekšdarbiem. Iekārtu iegādē un apgrozāmajos līdzekļos uzņēmums investējis ap 1,7 miljonus eiro.

Ventspils brīvostas pārvalde paraksta sadarbības līgumu ar Ķīnas – Baltkrievijas industriālo parku LIELAIS AKMENS

Šodien, 25.maijā,  Rīgā notika līguma parakstīšana starp Ķīnas – Baltkrievijas industriālo parku “Lielais akmens”, Ventspils brīvostas pārvaldi un Ventspils Augsto tehnoloģiju parku.

Šodien Ventspilī ienācis lielākais kuģis ostas vēsturē

25.maija pusdienas laikā Ventspils ostas vārtos ienāca 281 metru garais un 48 metrus platais tankkuģis HRVATSKA. Pēc garuma un kravnesības tas ir lielākais kuģis, kāds bijis Ventspils ostā.

Ventspilī atklās apkures un dzesēšanas sistēmu ražotni

Piektdien, 26.maijā, Ventspilī tiks atklāta jaunās paaudzes apkures un dzesēšanas sistēmu ražotne “Wasserkabel Baltic”. Jaunā ražotne atrodas ēkā, kas būvēta pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā.

Ventspils brīvostas teritorijā sākušies zivju saldētavas būvdarbi

Industriālajā teritorijā Ventspilī, Talsu ielā 200, uzsākti pirmie būvdarbi. Biedrība “Nacionālās zvejniecības ražotāju organizācija” šajā vietā būvē zivju saldētavu.

Metināšanas rūpnīca gatava pārmaiņām

Ventspils brīvostas industriālajā zonā izveidotas un attīstās dažādu tautību ražotnes. Ventspils metināšanas rūpnīca ir gabaliņš no Ukrainas, jo šeit var sastapt šīs valsts pilsoņus ne tikai ražošanas cehos, bet arī administrācijas kabinetos. Kopš gada sākuma savus pienākumus sācis pildīt Ventspils metināšanas rūpnīcas jaunais valdes priekšsēdētājs IVANS TIMOŠIKS.

Visvecākajā Latvijas bākā – Ovīšos - atjaunos un modernizēs ekspozīciju

Ovīšu bāka ir Latvijas vecākā bāka un viena no tikai trim bākām Latvijā, kura ir oficiāli pieejama apmeklētājiem. Par 37 metrus augsto bāku rūpējas Ventspils brīvostas pārvalde, kas šobrīd iesaistījusies Igaunijas – Latvijas programmas projektā „Industriālais mantojums”, lai pilnveidotu un modernizētu Ovīšu bākas ekspozīciju.

Ventspils ir numur viens biznesā

Latvijai paredz labas perspektīvas augsto tehnoloģiju attīstībā. Ventspils attīsta šo virzienu jau desmit gadus – kopš tā laika, kad mūsu pilsētā atklāja elektronikas fabriku, kuru vēlāk pārdēvēja par HansaMatrix Ventspils.