Nīderlandes Karalistes vēstniecība atzinīgi novērtē Ventspils pilsētas un brīvostas pārvaldes atbalstu investoriem

05/04/2017
Trešdien, 5.aprīlī, Ventspils brīvostas pārvaldē vizītē ieradās Nīderlandes Karalistes vēstniecības Igaunijā pārstāves, lai iepazītos ar brīvostas speciālo ekonomisko zonu, ostas darbību un attīstības plāniem, kā arī, lai pārrunātu iespējamās sadarbības iespējas.

Vizītē piedalījās Nīderlandes Karalistes vēstniecības Igaunijā vadītāja Wendela Haringhuizen un pārstāve Margot Roose.

Vizītes ietvaros viesi tikās ar Ventspils brīvostas pārvaldes pārstāvjiem, kuri prezentēja Ventspils pilsētas un Ventspils brīvostas pārvaldes sniegto atbalstu uzņēmējiem un investoriem. Tāpat viesi iepazinās ar Ventspils ostu - tās attīstību, struktūru un nākotnes plāniem.

Vēstniecības pārstāvji atzinīgi novērtēja Ventspils brīvostas speciālo ekonomisko zonu, kas  investoriem piedāvā īpaši labvēlīgus nosacījumus un iespēju piemērot nodokļu atlaides. Atbalsts investoriem ir nozīmīgs faktors, lai veicinātu investīciju pieaugumu ražošanā un veidotu jaunas darbavietas Ventspils iedzīvotājiem.

Vizītes nobeigumā viesi devās ekskursijā pa Ventspils brīvostas teritoriju un Ventspils pilsētu. Ventspilī viesi bija pirmo reizi un pozitīvi novērtēja, cik sakopta un kārtīga ir pilsēta.