Rūpnieciskās platības un telpas
Piedāvājam nomai sagatavotus zemes gabalus un rūpnieciskās telpas.
Kopš divtūkstošo gadu vidus tika uzsākts mērķtiecīgs darbs pie industriālo zonu attīstības. Ventspils brīvostas pārvalde ir uzbūvējusi vairāk nekā 40 000m² ražošanas platību, kurās mājvietu ir atraduši vairāki desmiti Latvijas un ārvalstu ražojošie uzņēmumi. Šo gadu laikā ir radītas vairāk nekā 1700 jaunas darbavietas.
Sazinieties ar mums, ja vēlaties rast labāko zemes un telpu risinājumu jūsu uzņēmumam kādā no 7 Ventspils industriālajām zonām.
Ventspils industriālās zonas
(Klikšķiniet uz izvēlētās zonas, lai iegūtu detalizētu informāciju)








Jaunu ražošanas ēku piedāvājums
Ēkas platība: ~7300 m2 Zemes platība: ~1,7 ha Brīvais augstums ražošanas telpās: 6 m Grīdas nestspēja ražošanas telpās: 4t/m2 |
Ēkas platība: ~1396 m2 Zemes platība: ~7085 m2 Brīvais augstums ražošanas telpās: 10 m Grīdas nestspēja ražošanas telpās: 5t/m2 |
Telpu platība: ~4200 m2, t.sk., Latvijā lielākā “tīrā telpa” 1800 m2 Zemes platība: 2,6 ha m2 Brīvais augstums ražošanas telpās: 5 m Grīdas nestspēja ražošanas telpās: 0,5t/m2 |
Teritoriju noma rūpnieciskās ražošanas uzsākšanai
Ventspils ostā līdzās jau esošajām rūpnieciskajām teritorijām vairāk nekā 500 hektāru ir paredzēti jaunu industriālo projektu īstenošanai. Ražošanas uzsākšanai ir iespējams izmantot sagatavotus zemes gabalus industriālajās zonās no 1 līdz 100 hektāru platībā ar iespēju vajadzības gadījumā tos paplašināt.
Rūpniecisko objektu attīstībai mēs piedāvājam ilgtermiņa sadarbību — zemes nomas līgumus līdz 45 gadiem ar iespēju tos pagarināt uz vēl tādu pašu periodu. Rūpnieciskajai darbībai aprīkoto teritoriju nomas maksa ir 0,25–0,5% no zemes kadastrālās vērtības. Iznomājot industriālās teritorijas, ir iespējams vienoties par uzņēmuma attīstībai nepieciešamās papildu infrastruktūras izveidi. Zemi un ražošanas ēkas iespējams iegādāties arī savā īpašumā.
Sazināties ar mums
Noteikumi darbībai Ventspils ostā
Uzņēmumi Ventspils Brīvostā
SIA “PurpleGreen Energy C” PtX nodaļas vadītājs Māris Daniševskis: Mēs saredzam lielu potenciālu Latvijai kļūt par atjaunīgās enerģijas eksportētājvalsti. Viens no piemērotākajiem veidiem, kā atjaunīgo enerģiju eksportēt, ir to pārvēršot molekulu formā - piemēram, e-metanola vai “zaļā” amonjaka, un tālāk šo enerģiju eksportēt izmantojot Ventspils brīvostā pieejamo infrastruktūru. Mēs augsti novērtējam Ventspils brīvostas pārvaldes līdzšinējo atbalstu un veiksmīgo sadarbības sākumu, un ar lielu optimismu strādājam pie šī projekta realizēšanas.”
Uldis Ālītis, projektu attīstības un inovāciju vadītājs, SIA “PurpleGreen Energy C”: “Šis ir stratēģiski nozīmīgs projekts ne tikai Latvijai, bet arī visai Eiropai ceļā uz nulles emisiju mērķi līdz 2050. gadam. Plānotā rūpnīca darbosies ar uzstādīto elektroenerģijas jaudu 550 MW, ļaujot ik gadu saražot ap 550 000 tonnām zaļā amonjaka. Šī projekta īstenošana varētu palielināt Latvijas elektroenerģijas patēriņu par 65–70%. Gadā no šī projekta sagaidāms arī būtisks pienesums valsts budžetā – aptuveni 66,4 miljoni eiro nodokļos.”
SIA Ventspils Metināšanas Rūpnīca valdes loceklis Jevgēnijs Lapkovskis:
– Darboties Ventspilī ir daudz vieglāk nekā Rīgā — šeit ir mazāk birokrātisko šķēršļu, kā arī ļoti laba sadarbība ar Ventspils pašvaldību. Faktors, kas padara pilsētu unikālu, ir Ventspils spēja apvienot tūrismu un rūpniecību. Ziemeļkurzemes profesionālās izglītības kompetences centrs piedāvā jauniešiem apmācību programmas, kas ir tieši saistītas ar uzņēmuma darbības jomu, piemēram, metālapstrāde, elektronika, mašīnbūves tehnika un citas.