Kontakti

Rūpnieciskās platības un telpas

Industriālo projektu īstenošanai piedāvājam ražošanas telpas – gatavas vai atbilstoši Jūsu vajadzībām celtas industriālās ēkas; ar inženierkomunikācijām aprīkotus zemesgabalus, ko uzņēmums var nomāt par konkurētspējīgu nomas maksu vai iegādāties īpašumā.

Kopš divtūkstošo gadu vidus tika uzsākts mērķtiecīgs darbs pie industriālo zonu attīstības, Ventspils brīvostas pārvalde ir uzbūvējusi vairāk nekā 40 000m²; ražošanas platību, kurās mājvietu ir atraduši vairāki desmiti Latvijas un ārvalstu ražojošie uzņēmumi. Šo gadu laikā ir radītas vairāk nekā 1400 jaunas darbavietas. 

Sazinieties ar mums, ja vēlaties rast labāko zemes un telpu risinājumu Jūsu uzņēmumam! info@investinventspils.lv

Sazināties ar mums

Teritoriju noma rūpnieciskās ražošanas uzsākšanai

Ventspils ostā līdzās jau esošajām rūpnieciskajām teritorijām vairāk nekā 500 hektāru ir paredzēti jaunu industriālo projektu īstenošanai. Ražošanas uzsākšanai ir iespējams izmantot sagatavotus zemes gabalus industriālajos parkos no 1 līdz 100 hektāru platībā ar iespēju vajadzības gadījumā tos paplašināt.

Rūpniecisko objektu attīstībai mēs piedāvājam ilgtermiņa sadarbību — zemes nomas līgumus līdz 45 gadiem ar iespēju tos pagarināt uz vēl tādu pašu periodu. Rūpnieciskajai darbībai aprīkoto teritoriju nomas maksa ir 0,25–0,5% no zemes kadastrālās vērtības. Iznomājot industriālās teritorijas, ir iespējams vienoties par uzņēmuma attīstībai nepieciešamās papildu infrastruktūras izveidi. Zemi un ražošanas ēkas iespējams iegādāties arī savā īpašumā.

Gatavu ražošanas telpu noma

Lielākais industriālā nekustamā īpašuma attīstītājs Ventspilī ir Ventspils brīvostas pārvalde, kura vairākos pilsētas rūpnieciskajos rajonos ir uzbūvējusi ražošanas ēkas ~40 000 m²; platībā. Šobrīd brīvas nomas platības pieejamas Ventspils lidostas industriālajā zonā un Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā, kur attīstības stadijā ir 6 jauni industriālo telpu projekti.

Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā, blakus jau ilggadīgajiem nomniekiem kā pašmāju lielākajam elektronikas ražotājam „HansaMatrix”, Ziemeļeiropā lielākā fleksiblā iepakojuma ražotājam „IMMER Digital”, jaunās paaudzes apkures un dzesēšanas sistēmu ražotājam „Wasserkabel Baltic”, šķidro kristālu displeju rūpnīcai „EuroLCDs”, virknei citu nelielāku ražotāju, kā arī pasaulslavenā IT nozares giganta “Accenture” filiālei, tiek plānotas vairākas jaunas rūpnieciskās ēkas. Skatīt visus Ventspils industriālos klientus - spiest šeit

Jaunie projekti:

Jaunbūvējamās ēkas Ventspils Augto tehnoloģiju parkā:

  • Katras ēkas telpu platība ~ 4300m²;
  • Energoefektīvi projekti ar saimnieciski izdevīgu siltumapgādi;
  • Brīvais augstums ražošanas daļā 7m;
  • Iespēja uzstādīt sijas celtņus ar celtspēju līdz 5 t;
  • Slodze uz ēkas grīdu 5 t/ m²;
  • Integrētas biroja, sadzīves un tehniskās telpas;
  • Elektroenerģijas jauda 1MW, ar iespēju palielināt;
  • Nodrošinātas visas nepieciešamās komunikācijas;
  • Ēku iespējams pielāgot nomnieka prasībām.

Uzņēmumi Ventspils Brīvostā

atbalsta pakalpojumi augsto tehnoloģiju nozaru uzņēmumu attīstībai;
hidraulikas un pneimatikas detaļu ražošana;