Kontakti

Rūpnieciskās platības un telpas

The Freeport of Ventspils, Industrial sites and premises, industrial projects, investors, rent, lease of sites for start-up

Industriālo projektu īstenošanai mēs investoru interesēs piemeklējam ražošanas telpas un atbilstošus, ar nepieciešamajām inženierkomunikācijām aprīkotus zemesgabalus. Sazinieties ar mums, ja vēlaties rast labāko zemes un telpu risinājumu Jūsu uzņēmumam! info@investinventspils.lv

Teritoriju noma rūpnieciskās ražošanas uzsākšanai

Patlaban Ventspils ostā līdzās jau esošajām rūpnieciskajām teritorijām vairāk nekā 500 hektāru ir paredzēti jaunu industriālo projektu īstenošanai. Ražošanas uzsākšanai ir iespējams izmantot sagatavotus zemes gabalus no 1 līdz 100 hektāru platībā ar iespēju vajadzības gadījumā tos paplašināt.

Rūpniecisko objektu attīstībai mēs piedāvājam ilgtermiņa sadarbību — zemes nomas līgumus līdz 45 gadiem ar iespēju tos pagarināt uz vēl tādu pašu periodu, saglabājot nomas līguma pēdējā dienā spēkā esošos noteikumus. Nomas līguma darbības laikā ir iespējams vienoties arī par uzņēmuma attīstībai nepieciešamas papildu infrastruktūras izveidi. Zemi iespējams iegādāties arī savā īpašumā.

Rūpnieciskajai darbībai aprīkoto teritoriju nomas maksa nepārsniedz ~ 0,25–0,5 % no zemes kadastrālās vērtības. Papildus nomas maksai jāmaksā arī nekustamā īpašuma nodoklis par zemi.

Gatavu ražošanas ēku un telpu piedāvājums

Uzņēmējdarbības uzsākšanai Ventspils rūpnieciskajā teritorijā mēs piedāvājam dažāda lieluma telpas un pat gatavas ražošanas ēkas. Platības ir aprīkotas ar visām nepieciešamajām inženierkomunikācijām. Atsevišķos gadījumos ātrai ražošanas uzsākšanai mēs izbūvējam arī speciāli pielāgotas ražošanas ēkas, nododot tās uzņēmumu lietošanā ar izdevīgiem nomas nosacījumiem. 

Rūpniecisko platību piedāvājums Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā

Ventspils ostas rūpnieciskajā zonā ar speciālās ekonomiskās zonas nosacījumiem darbojas Ventspils Augsto Tehnoloģiju parks (VATP) — vieta dinamisku un inovatīvu tehnoloģiju uzņēmumu izaugsmei. VATP šobrīd ir izvēlējušies vairāk nekā 10 elektronikas, IT un citu nozaru uzņēmumi — elektronikas komponenšu ražotne HansaMatrix Ventspils, šķidro displeju ražotne Euro LCDs , Squalio  datu kompetences centrs,  VATP Biznesa Inkubators start-up uzņēmumu atbalstam un citi.

Jums ir iespēja ar izdevīgiem nosacījumiem izmantot gatavas platības jaunajā VATP rūpnieciskajā kompleksā kura būvniecība šobrīd notiek ar ES finansējumu.

VATP Tehnoloģiju centra ražošanas komplekss

Tehnoloģiju centra ražošanas kompleksa kopējā platība ir ~ 4100 m2:

B daļa — ~500 m2;
t.sk. ~100 m2 biroju platības 2. stāva līmenī.

Brīvais augstums līdz griestu konstrukcijām ražošanas daļā:

8 m (plānoti sijas celtņi ar 10 tonnu celtspēju).

Ēka ir aprīkota ar nepieciešamo inženiertehnisko infrastruktūru un šādām komunikācijām:

elektrības pieslēgums ar 2 MW jaudu (ar iespēju palielināt līdz 8 MW);

centralizēta ūdens apgāde un kanalizācija, kā arī pilsētas siltumapgāde (salīdzinoši lētāk, nekā ierīkojot savu katlumāju);

2 lieljaudas optisko kabeļu pieslēgums;

dalīta ventilācijas un kondicionēšanas sistēma.

 

VATP Tehnoloģiju Centra plāns

VATP Tehnoloģiju Centra plāns

Uzņēmumi Ventspils Brīvostā

šokolādes ražošana
mašīnbūves metālapstrāde