Ventspilī viesojās uzņēmēji no Centrālāzijas valstīm

11/04/2018

Otrdien, 10.aprīlī, Latvijas-Centrālāzijas biznesa foruma ietvaros Ventspilī viesojās uzņēmēju delegācija no Kazahstānas, Turkmenistānas,  Uzbekistānas, Kirgizstānas un Tadžikistānas.

Latvijas-Centrālāzijas biznesa foruma un uzņēmēju divpusējās tikšanās laikā, kas norisinājās Rīgā, Ventspilī vizītē ieradās 28 Centrālāzijas valstu uzņēmēji. Vizītes ietvaros viesi apmeklēja Ventspils Augsto tehnoloģiju parku, kur par Ventspils pilsētas un ostas piedāvātajām iespējām, speciālās ekonomiskās zonas priekšrocībām un piedāvājumiem dažādu nozaru uzņēmējiem un investoriem stāstīja Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieks, mārketinga un attīstības nodaļas vadītājs Igors Udodovs.

Dienas kārtībā delegācija apmeklēja VK Tranzīts holdinga uzņēmumus to skaitā Bio-Venta, kas ir lielākais biodegvielas ražošanas un pārkraušanas komplekss Baltijā, pārtikas lejamkravu pārkraušanas termināli Baltic Juice Terminal, daudzfunkcionālo pārkraušanas centru – ro-ro, konteineru un ģenerālkravu termināli Noord Natie Ventspils Terminals, kā arī saldēto pārtikas produktu noliktavu SIA Reefer Cargo Terminal.

Biznesa forumu organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras sadarbībā ar USAID KAZAHINVEST.