Ventspils brīvostas pārvalde piedalās starptautiskajā transporta un loģistikas izstādē TransRussia Maskavā

13/04/2021

Šonedēļ Maskavā, Krievijā, norit viens no lielākajiem tranzīta un loģistikas notikumiem reģionā – starptautiskā izstāde TransRussia. Ventspils brīvostu izstādē pārstāv Ventspils brīvostas pārvaldnieks Andris Purmalis.

Neraugoties uz ierobežojumiem un grūtībām, kas saistītas ar epidemioloģisko situāciju pasaulē, šogad pēc piespiedu pauzes 2020.gadā TransRussia piedalās vairāk nekā 200 uzņēmumu no 23 pasaules valstīm, kas sniedz kravu pārvadājumu pakalpojumus ar auto, dzelzceļa, jūras un gaisa transportu, kā arī kravu ekspedīcijas pakalpojumus, veic kravu apstrādi termināļos un ostās un piedāvā IT risinājumus. Latvijas transporta nozares lielākie uzņēmumi izstādē ir pārstāvēti ar vienotu zīmolu VIA LATVIA, un Latvijas delegācijas sastāvā izstādē klātienē piedalās arī Rīgas, Ventspils un Liepājas ostu vadība. Kopā izstādē piedalās 10 Latvijas transporta nozares uzņēmumi.

Transporta nozares uzņēmumu stendi izvietoti 14 000 m2 platībā un pārstāv uzņēmumus no Latvijas, Vācijas, Beļģijas, Ungārijas, Lielbritānijas, ASV, AAE, Turcijas, Ķīnas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Azerbaidžānas un citām valstīm.