Ventspils brīvostu apmeklē Kazahstānas vēstnieks

12/08/2021

Šodien Ventspilī savā pirmajā reģionālajā vizītē ieradās V.E. Kazahstānas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Timurs Primbetovs, lai pārrunātu sadarbības iespējas uzņēmējdarbības jomā.

Ventspils brīvostas pārvaldē vēstnieks tikās ar Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētāja vietnieku Ģirtu Valdi Kristovski, pārvaldnieku Andri Purmali, pārvaldnieka vietnieku Igoru Udodovu, kā arī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Aigo Gūtmani un ostas uzņēmējiem. Tikšanās laikā tika pārrunātas iespējas aktivizēt sadarbību Kazahstānas un Ventspils uzņēmējiem, kā arī citas abpusēji interesējošas iespējamās sadarbības jomas.

Timurs Primbetovs par Kazahstānas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā kļuva 2019.gada 10.decembrī. Ventspils apmeklējums ir vēstnieka pirmā vizīte ārpus Rīgas, kas notikusi pēc Ventspils brīvostas pārvaldnieka A.Purmaļa ielūguma.

Kazahstāna ir nozīmīgs Latvijas sadarbības partneris Centrālāzijas reģionā.  Šī gada oktobrī Almati pilsētā plānota transporta un loģistikas izstāde, kurā tiks pārstāvēta arī Ventspils brīvosta.