Bucher Municipal rīko atvērto durvju dienu

20/03/2017
Otrdien, 21.martā, Ventspils brīvostā strādājošais Šveices komunālo automašīnu ražošanas uzņēmums Bucher Municipal rīko atvērto durvju dienu, kurā īpaši gaida darba meklētājus. Attīstoties Bucher Municipal un citiem apkārtnē esošajiem uzņēmumiem, kā arī palielinoties cilvēku plūsmai, Ventspils brīvostas pārvalde šogad plāno paplašināt tuvumā esošās publiskās autostāvvietas. 

Komunālo automašīnu ražošanas uzņēmums Bucher Municipal darbinieku skaita ziņā ir viena no lielākajām ražotnēm Ventspilī, kurā darbinieku skaits palielinājies jau līdz 290 cilvēkiem. Uzņēmums turpina pagājušā gada uzsākto montāžas līniju pārcelšanu no Šveices un Anglijas uz Ventspili. Šo procesu plānots pabeigt līdz šī gada beigām, kad Ventspils ražotnē ar pilnu jaudu darbosies četras piecu modifikāciju komunālo mašīnu salikšanas līnijas. Uzņēmums meklē jaunus darbiniekus, kuri tiks sagatavoti un apmācīti gan uz vietas, gan ārzemēs. Pašlaik ir nepieciešamība pēc dažādu profesiju speciālistiem - metinātājiem, atslēdzniekiem montētājiem u.c. Uz atvērto durvju dienām tiek aicināts ikviens interesents, pieteikties un uzzināt sīkāku informāciju par vakancēm iespējams pa tālruni - 63661050.

Ventspils brīvostas pārvalde plāno paplašināt 5300m2 platībā esošās publiskās auto stāvvietas par ~3700m2, nodrošinot Ventspils piedzīvojumu parka apmeklētāju, Bucher Municipal, Malmar Sheet Metal un jaunās Ganību ielas ražošanas ēkas nomnieka vajadzības. Auto stāvlaukuma paplašināšana tiks veikta, piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus ~EUR 280 tūkst. apmērā. Auto stāvvietu izbūvi plānots uzsākt šogad. Šobrīd notiek projektēšanas darbi.

Ieguldījumi infrastruktūras izbūvē, atjaunošanā un uzturēšanā ir Ventspils brīvostas pārvaldes aktivitāšu prioritāte. Ventspils brīvostas pārvalde turpina īstenot savu galveno – teritorijas attīstītāja funkciju, lai varētu nodrošināt labākos apstākļus rūpniecisko uzņēmumu un ostas termināļu attīstībai.