Būs satiksmes ierobežojumi Durbes ielā

08/09/2020

Lai labotu atsevišķus konstatētos būvdarbu defektus Ventspilī, Durbes ielā no Zvaigžņu ielas līdz Rūpniecības ielai, no 9.septembra šajā posmā būs satiksmes ierobežojumi. Būvdarbus plānots pabeigt mēneša laikā.

No 9.septembra līdz visu darbu pabeigšanai, kas varētu būt oktobra sākumā, satiksmei tiks pilnībā slēgts posms no Zvaigžņu ielas līdz Kuldīgas ielai.

No 14.septembra plānots sākt darbus posmā no Kuldīgas ielas līdz Rūpniecības ielai. Šajā posmā būs vienvirziena satiksme virzienā uz Rūpniecības ielu.

Būvdarbu laikā tiks mainīti atsevišķu pazemes inženiertīklu aku rāmji un vāki, to vietā uzstādot tā sauktās peldošās lūkas, ko iespējams veiksmīgi līmeņot ar asfalta segumu. Šo darbu veikšanai atsevišķos ielas posmos nepieciešama arī esošās asfalta virskārtas nomaiņa. Tāpat tiks labotas vietas, kur konstatētas nepilnības notekūdeņu novadīšanas sistēmā.

Darbus veiks SIA “CTB”. Aicinām iedzīvotājus rūpīgi sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Durbes iela posmā no Zvaigžņu līdz Rūpniecības ielai tika pārbūvēta projekta „Pievedceļu attīstība Ventspils brīvostas teritorijā esošajiem termināļiem un industriālajām zonām” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds.