Durbes ielā sākušies asfaltēšanas darbi

26/06/2019

Durbes ielas pārbūves darbi strauji tuvojas finišam. Šonedēļ sākušies asfaltbetona seguma izbūves darbi. Šo darbu laikā satiksme tiks regulēta ar satiksmes regulētājiem, tāpēc lūgums būt īpaši uzmanīgiem!

Asfaltēšana sāksies no Zvaigžņu ielas un turpināsies virzienā uz Rūpniecības ielu. Posmā no Zvaigžņu līdz Brīvības ielai joprojām ir spēkā vienvirziena kustība.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām būt uzmanīgiem un sekot līdzi norādēm par posma apbraukšanas iespējām!

Ielas pārbūvi plānots pabeigt līdz jūlija vidum. Visas ielas garumā tiks atjaunots asfaltbetona segums, izbūvētas vai atjaunotas gājēju ietves un veloceliņš, kā arī lietusūdens kanalizācija un jauns apgaismojums.  Krustojumā ar Dīķu ielu tiks uzstādīts jauns luksofors, un mainīta satiksmes organizācija pa joslām Durbes ielas krustojumos ar Dīķu, Rūpniecības un Zvaigžņu ielu.

Projekts Nr.6.1.1.0/17/I/001 “Pievedceļu attīstība Ventspils brīvostas teritorijā esošajiem termināļiem un industriālajām zonām” tiek īstenots darbības programmas Izaugsme un nodarbinātība 6.1.1. specifiskā atbalsta mērķa Palielināt lielo ostu drošības līmeni un uzlabot transporta tīkla mobilitāti ietvaros.