EP Transporta un tūrisma komitejas priekšsēdētājs Mihaels Krāmers viesosies Ventspils brīvostā

26/08/2014
Eiropas Parlamenta deputāts, Eiropas Parlamenta Transporta un tūrisma komitejas priekšsēdētājs Mihaels Krāmers ( Michael Cramer), dodoties velobraucienā pa EiroVelo 13 maršrutu jeb Dzelzs priekškara veloceliņu, viesosies Ventspils pilsētā.

Otrdien, 26.augustā, M. Krāmers ieradīsies Latvijā, lai nākamo piecu dienu laikā veiktu daļu no EiroVelo 13 maršruta: Kolka-Ventspils-Pāvilosta-Liepāja-Palanga. Trešdien, 27.augustā, posmā no Kolkas līdz Ventspilij viens no M. Krāmera pieturpunktiem būs Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs. Ceturtdien, 28.augustā, veloentuziasts ieradīsies Ventspilī, kur Ventspils brīvostas pārvaldē tiksies ar Ventspils pilsētas domes pārstāvjiem, Ventspils brīvostas pārvaldnieku Imantu Sarmuli, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Romānu Naudiņu un Eiropas Parlamenta deputātu Robertu Zīli. Pēc tikšanās Ventspils brīvostas pārvaldē M.Krāmers dosies tālāk uz Užavu un Pāvilostu.

Eiropas Parlamenta deputāts, Eiropas Parlamenta Transporta un tūrisma komitejas priekšsēdētājs Mihaels Krāmers ir Eiropas 13. velomaršruta EiroVelo13 veidotājs. EiroVelo13 velomaršruts vijas gar Latvijas piekrasti sākot no Igaunijas robežas līdz Lietuvas robežai, taču kopumā tas šķērso 20 Eiropas valstis vairāk kā 10 000 km garumā. Ceļš lieliski atspoguļo unikālas vēstures liecības un šobrīd mazāk zināmus tūrisma apskates objektus. M.Krāmers izveidojis vairākus šī maršruta izdevumus un prezentējis tos arī Rīgā.