“IMMER Digital” saņēmusi visaugstāko sertifikāta BRC/IOP līmeni

11/12/2017
Fleksiblā iepakojuma digitālās drukas ražotne “IMMER Digital” ikgadējā BRC/IOP sertifikācijā atkārtoti saņēmusi augstāko iespējamo līmeni – AA. Tas apliecina ražošanas kvalitātes atbilstību visstingrāk regulētajiem pārtikas kvalitātes vadības standartiem pasaulē. Līdz ar to ražotne garantē iepakojuma kvalitāti un drošību saskarsmē ar pārtiku, kā arī atbilstību visām normatīvajām prasībām.

Šī gada oktobrī starptautiska audita firma “TÜV Nord Cert” veica uzņēmuma integrētās vadības sistēmas, ražošanas procesu, produktu drošības un kvalitātes revīziju. Auditori īpaši atzinīgi novērtēja personāla augsto kvalifikāciju, kā arī uzņēmuma atbildību par kvalitātes vadības sistēmas īstenošanu. Rezultātā iepakojuma ražotnei “IMMER Digital” piešķirts starptautisks elitārā britu mazumtirdzniecības uzņēmumu asociācijas “British Retail Consortium” (BRC) pārtikas drošības standarta sertifikāta AA līmenis.

BRC sertifikāts paver uzņēmumam plašas eksporta iespējas vairāk nekā 100 pasaules valstīs, kuru mazumtirdzniecības ķēdes atzinušas šo kvalitātes standartu. Patlaban “IMMER Digital” eksportē produkciju uz Igauniju, Lietuvu, Lielbritāniju, Franciju, Alžīriju, Izraēlu, Amerikas Savienotajām Valstīm, kā arī NVS valstīm.

BRC “Global Standards” kopš 1998. gada ir vadošā drošības un kvalitātes programma pasaulē, kurā ietilpst visjaunākās pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas pieejas un metodoloģijas.

“IMMER Digital” ir fleksiblo iepakojumu un etiķešu digitālās drukas ražotne, kas aprīkota ar visjaunākajām tehnoloģijām un ir vienīgā šāda veida rūpnīca Ziemeļeiropā. “IMMER Digital” ietilpst starptautiskā uzņēmumu grupā “IMMER Group”, kas ir viens no vadošajiem iepakojuma plēvju, materiālu un etiķešu ražotājiem pasaulē.  “IMMER Digital” ir Latvijas Iepakojuma asociācijas un Eiropas Elastīgā iepakojuma asociācijas, kā arī starptautiskās ANO iniciatīvas SAVE FOOD biedrs. Ražotne strādā saskaņā ar kvalitātes pārvaldības ISO 9001 sertifikātu, pārtikas drošības un kvalitātes BRC un ABI standartiem.

Uzņēmumu grupas “IMMER Group” ietvaros tiek nodrošināts pilns dažādu tehnoloģiju fleksiblā iepakojuma ražošanas cikls. Ražošanas procesos tiek izmantoti jaunākie zinātnes un tehnoloģiju sasniegumi.