Izstādē varēs iepazīt Ventspils brīvostā ražotos produktus

30/05/2017
No 2. līdz 3.jūnijam Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola hallē notiks izstāde “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017”, kurā piedalīsies arī Ventspils brīvostas pārvalde. Brīvostas stendā izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar tepat Ventspilī ražotās produkcijas lielo daudzveidību, pārbaudīt savas zināšanas par ražošanas uzņēmumiem, kā arī uzzināt par brīvajām darbavietām.

Ventspilī darbojas vairāki desmiti ražošanas uzņēmumi, tomēr tā kā lielākā daļa to produkcijas tiek eksportēta, pašiem ventspilniekiem nereti nav iespējas apskatīt un redzēt, kas šeit tiek ražots. Tāpēc izstāde ir tiešām unikāla iespēja, un tā noteikti jāizmanto! Turklāt izstādē apmeklētājiem būs iespēja tieši no uzņēmumu pārstāvjiem uzzināt jaunāko informāciju par brīvajām darbavietām, darba apstākļiem un prasībām uzņēmumā, un tādējādi varbūt izvēlēties jaunu karjeras pagriezienu.

Izstādes apmeklētāji varēs apskatīt “Bucher Municipal” ielu tīrāmo mašīnu, redzēt kā darbojas “EuroLCDs” viedais logs, kas ir pavisam jauns un inovatīvs produkts, detaļas no “Ventspils-Andren” ražotiem līdz 36 m gariem un 4-8 m diametrā platiem lielgabarīta skursteņiem un dūmgāzu attīrīšanas sistēmām. Ar interesantām ekspozīcijām izstādē piedalīsies arī “HansaMatrix Ventspils”, “Froli Baltic”, “ARBO Windows”, nesen Ventspilī darbu uzsākušais “Immer Digital”, “Forta Modular”, “BIO-Venta” un “Hydraulic Bauteile Baltic”. Varēs iepazīties ar “Diānas Sveces” un “Kurzemes Granulas” produkciju.

Tāpat Ventspils brīvostas stendā varēs apskatīt arī “Kurzemes Democentra” izstādi, kur apkopoti Ventspilī ražoto produktu prototipi.

Ventspilniekiem un izstādes apmeklētājiem noteikti patiks interaktīvā spēle “Ražots Ventspilī”, kur aizraujošā veidā varēs pārbaudīt savas zināšanas par Ventspils uzņēmumiem un to, kas šeit tiek ražots.

Par “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017”:

“Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017” ir lielākās Latvijas uzņēmējus pārstāvošās biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Ventspils pilsētas pašvaldības organizētais pasākums, kurā piedalīsies vairāk nekā 130 uzņēmumu, tirgotāju un iestāžu no visas Kurzemes un Latvijas.

Pasākuma centrālais notikums būs uzņēmēju izstāde, kura abas dienas noritēs Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola hallē un tiks atklāta 2. jūnijā plkst. 10.00. 

Paralēli izstādei 2. jūnijā no plkst. 11.00 norisināsies Biznesa iespēju forums, kas tapis sadarbībā ar Altum un Biznesa efektivitātes asociāciju. Forumā trīs blokos tiks apskatīti šobrīd aktuālie tautsaimniecības jautājumi.

Līdztekus uzņēmējdarbībai veltītiem jautājumiem abas pasākuma dienas apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša izklaides programma: Olimpiskā centra stāvlaukumā norisināsies 10. SEB Līzinga Auto dienas; būs mājražotāju gadatirgus un Latvijas labumu degustācijas, Mini zoo Haskijparks.  Sestdien, 3.jūnijā, visas dienas garumā tiks piedāvāta plaša kultūras programma, interaktīvas nodarbes bērniem un jauniešiem.

Seko līdzi pasākuma aktualitātēm pasākuma oficiālajā Facebook lapā. Dalība visos “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017” pasākumos ir bezmaksas.