Noslēgumam tuvojas Tehnoloģiju centra ēkas būvniecība

09/11/2015

Noslēgumam strauji tuvojas Tehnoloģiju centra ēkas būvniecība. Pašlaik ēkā tiek pabeigta apkures un vēdināšanas sistēmas izbūve, telpu apdare, kā arī tiek veikta ēkā esošo sistēmu regulēšana. Ēka ir pieslēgta elektroapgādei, apkurei, ūdensapgādei un kanalizācijai. Noslēdzot būvniecības procesu, tiks veikta ēkas ģenerāltīrīšana un būvniecības aprīkojuma izvešana no teritorijas.Ražošanas ēkas būvniecības projekts tiek īstenots ES līdzfinansējuma programmā Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu izveidei vai rekonstrukcijai, ko administrē LIAA. Konkursā par būvniecības darbu veikšanu uzvarēja uzņēmums SIA Ostas celtnieks. Tehnoloģiju centra ražošanas ēka 4200 m2 platībā būs piemērota mašīnbūves, metālapstrādes, ķīmiskās rūpniecības, kā arī liela gabarīta izstrādājumu ražotājiem.

Noslēgumam strauji tuvojas Tehnoloģiju centra ēkas būvniecība. Pašlaik ēkā tiek pabeigta apkures un vēdināšanas sistēmas izbūve, telpu apdare, kā arī tiek veikta ēkā esošo sistēmu regulēšana. Ēka ir pieslēgta elektroapgādei, apkurei, ūdensapgādei un kanalizācijai. Noslēdzot būvniecības procesu, tiks veikta ēkas ģenerāltīrīšana un būvniecības aprīkojuma izvešana no teritorijas.

Ražošanas ēkas būvniecības projekts tiek īstenots ES līdzfinansējuma programmā Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu izveidei vai rekonstrukcijai, ko administrē LIAA. Konkursā par būvniecības darbu veikšanu uzvarēja uzņēmums SIA Ostas celtnieks. Tehnoloģiju centra ražošanas ēka 4200 m2 platībā būs piemērota mašīnbūves, metālapstrādes, ķīmiskās rūpniecības, kā arī liela gabarīta izstrādājumu ražotājiem.