Noslēgusies lielākā transporta un loģistikas izstāde “TransRussia 2018”

20/04/2018

Šonedēļ, no 17. līdz 19.aprīlim, Maskavā notika lielākā transporta un loģistikas pakalpojumu un tehnoloģiju izstāde Krievijā un bijušajās NVS valstīs “TransRussia 2018”. Tajā piedalījās arī Ventspils brīvostas pārvaldes delegācija un Ventspils ostā strādājošo termināļu pārstāvji.

Izstāde un tās ietvaros notiekošā konference par aktualitātēm transporta un loģistikas nozarē “TransRussia” ik gadu ir vērienīgākais pasākums, kas vienkopus pulcē visus nozīmīgākos nozares dalībniekus. Šogad tajā piedalījās vairāk nekā 390 kompānijas no 26 valstīm. “TransRussia” ir ne vien iespēja uzzināt aktuālāko nozarē, bet arī personīgi tikties ar esošajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem.

Jau tradicionāli izstādē Latvijas piedāvājums tiek prezentēts nacionālajā stendā, kur līdz ar Ventspils brīvostu strādāja arī Liepājas speciālā ekonomiskā zona, “Latvijas Dzelzceļš” un lidosta “Rīga”.  Ventspils ostu šoreiz pārstāvēja ne tikai brīvostas pārvalde, bet arī vairāku ostā strādājošo stividorkompāniju un termināļu pārstāvji: “VK Tranzīts”, “Ventspils tirdzniecības osta”, “Noord Natie Ventspils Terminals”, “LGT stividors”.