Notiks biznesa kluba vakariņas Ventspils uzņēmējiem

12/12/2017
Piektdien, 15.decembrī, Ventspilī notiks biznesa kluba vakars Ventspils uzņēmējiem, lai neformālā gaisotnē pārrunātu aktuālākos uzņēmējdarbības jautājumus. Organizatori – Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Swedbank un Ventspils brīvostas pārvaldi – cer, ka šādi vakari varētu kļūt par labu tradīciju.

“Ideja par to, ka Ventspilī nepieciešama aktīvāka uzņēmēju “tīklošanās” mums radās tiekoties ar uzņēmējiem un redzot, ka jautājumi, kas viņus interesē, lielākoties ir līdzīgi. Uzņēmēji parasti ir labi informēti par to, kas notiek sfērā, kur strādā viņi paši, bet diezgan maz zina par to, ko un kā dara citi šajā pašā pilsētā. Personīgi kontakti var būt ļoti svarīga biznesa veiksmes sastāvdaļa. Prieks, ka sadarbībā ar Tirdzniecības un rūpniecības kameru šāds pasākums tiek organizēts un, mēs ļoti ceram, ka tas ieinteresēs uzņēmējus,” stāsta Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieks, Mārketinga un attīstības nodaļas vadītājs Igors Udodovs.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona vadītājs Salvis Roga uzsver:  “Uzņēmēji ir mūsu ikdienas darba centrā, jo spēcīgi uzņēmumi un laba biznesa vide ļaus Latvijai būt pārticīgai un iedzīvotājiem – dzīvespriecīgiem. Tāpēc regulāri iniciējam uzņēmēju kopā sanākšanu, lai apvienotu spēkus un zināšanas. Patiešām prieks par daudzajiem aktīvajiem uzņēmējiem Kurzemē!”

LTRK ir lielākā uzņēmējus apvienojošā organizācijā Latvijā un pēdējo gadu laikā īpaši aktīvi tajā ir Kurzemes uzņēmēji. LTRK biedrs ir arī Ventspils brīvostas pārvalde, kuras viena no galvenajām funkcijām ir veicināt starptautiskās tirdzniecības, investīciju piesaistes, ražošanas un pakalpojumu attīstību, kā arī jaunu darba vietu radīšanu.

Biznesa kluba vakars notiks piektdien, 15.decembrī. Uz Biznesa kluba vakaru tiek aicināti ne tikai Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri, bet ikviens Ventspils uzņēmējs. Sīkāka informācija un pieteikšanās: Dace Kolāte (LTRK),tālr.+37129742098, [email protected] .