Ražošanas noslēpumi: konditorejas fabrika Pobeda Confectionery aicina uz ekskursijām

28/08/2020

Viena no modernākajām ražotnēm Latvijā - Pobeda Confectionery - atklāj ekskursiju sezonu un aicina visus interesentus iepazīt aizraujošo šokolādes tapšanas procesu. Ekskursanti Ventspilī izvietotajā fabrikā, kas ir aprīkota ar jaunākajām iekārtām, pusotras stundas laikā iepazīs visu šokolādes ražošanas procesu, sākot ar pupiņām līdz pat tāfelītēm, uzzinās, kādas ir kvalitatīvas šokolādes sastāvdaļas un degustēs dažādas tās šķirnes, piedalīsies fabrikas labāko tehnologu sagatavotā meistarklasē un varēs pagatavot savu īpašo šokolādes desertu.

Iepazīšanās ar ražošanu sākas ar šokolādes galveno sastāvdaļu demonstrēšanu: fabrikas viesi redzēs, kā tiek maltas kakao pupiņas un kādā veidā no rīvēta kakao iegūst sviestu. Pēc tam ekskursija turpināsies ražošanas cehos. Ekskursijas dalībnieki uzzinās, kā strādā jaunākās iekārtas, un pārliecināties, cik liela nozīme šokolādes ražošanā ir tīrība. Visas tvertnes ir aprīkotas ar īpašiem filtriem, kuri novērš jebkuru, pat vissmalkāko cukura un kakao pulvera daļiņu nokļūšanu gaisā. Pēc sastāvdaļu glabāšanas telpu apskates ekskursanti redzēs īpašo staciju, kurā cukurs, piens, kakao pulveris un kakao sviests tiek samaisīts noteiktās proporcijās, lai dažu stundu laikā pārtaptu šokolādē. Par šiem un citiem modernas pasaulē vispopulārākā našķa ražošanas noslēpumiem var uzzināt ekskursijā fabrikā Pobeda Confectionery.

"Mēs esam absolūti sava darba entuziasti un ar prieku pastāstīsim visas šokolādes ražošanas nianses. Tā, neskatoties uz augstajām tehnoloģijām un modernajām tendencēm, ir saglabājusi unikalitāti un pat zināmas burvestības. Ventspils rūpnīcā darbojas pasaulē vismodernākā šokolādes ražošanas līnija, kas ļauj strādāt labā līmenī un ievērot visas drošības prasības. Priecājamies par iespēju ar savu pieredzi un zināšanām dalīties ar mūsu pircējiem, jo mēs tos mīlam un uzskatām, ka mums ir jābūt atklātiem pret viņiem," stāsta konditorejas fabrikas Pobeda Confectionery līdzīpašnieks un ģenerāldirektors Andrejs Muravjovs.

Ekskursijas Ventspils fabrikā Pobeda Confectionery notiks, sākot ar septembri. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Plašāka informācija un pieteikšanās: [email protected]

***

Pobeda Confectionery ir 1999.gadā dibināta starptautiska kompānija, kas ir lielākais šokolādes un konditorejas izstrādājumu ražotājs. 4090 kvadrātmetru plašajās ražošanas telpās, kuras uzbūvēja Ventspils Brīvostas pārvalde, ir izvietojusies viena no Eiropas modernākajām šokolādes ražotnēm - Krievijas ģimenes konditorejas kompānijas Pobeda meitas uzņēmums. Šokolādes ražošanas līnija ļauj stundā saražot līdz 2,5 tonnām saldās produkcijas. Kompānijas sortimentā - vairāk nekā 1000 šokolādes un konfekšu nosaukumu, produkti tiek eksportēti uz vairāk nekā 20 valstīm visā pasaulē. Uzņēmuma produkti gūst pelnītu atzinību starptautiskos konkursos, to kvalitāte regulāri tiek novērtēta ar augstākās pakāpes diplomiem un apbalvojumiem.

Šodien konditorejas fabrikas produkti ir nopērkami šādos veikalu tīklos Latvijā: hipermārketos Maxima XXX, RIMI Hyper, visos veikalos Elvi, TOP!, LaTS, AIBE un citos. Visplašākais piedāvājums meklējams internetveikalā: https://store.pobedavkusa.com/

Pobeda Confectionery lapa sociālajā tīklā Facebook: www.facebook.com/pobedasokolade/

Instagram: @pobedasokolade

(LETA)