Vēl var doties izbraucienā ar ekskursiju kuģīti “Hercogs Jēkabs”!

28/10/2019

Rit pēdējās šīs sezonas ekskursiju kuģīša “Hercogs Jēkabs” darba dienas. Lai arī saule vairs nelutina, kuģīša braucienu var izbaudīt arī uz apakšējā klāja, kur ir silti, un ne lietus, ne vējš netraucē.

Ventspils brīvostas pārvaldes ekskursiju kuģīša “Hercogs Jēkabs” sezona ilgst katru gadu no 1.maija līdz 31.oktobrim. Sezonas pirmajā un pēdējā mēnesī, protams, braucēju nav tik daudz kā karstākajā tūrisma sezonā, bet daudziem tieši iespēja baudīt ostas romantiku mazā kompānijā šķiet īpaši vilinoša. 

Oktobrī “Hercogs Jēkabs” kursē 5 reizes dienā:  11.00; 13.00; 15.00; 17.00; 18.00.

Ekskursiju kuģītis atiet no piestātnes Nr. 18 (Tirgus un Ostas ielu krustojums). Biļetes iespējams iegādāties kasē, kas atrodas blakus piestātnei. 45 minūšu brauciens ar kuģīti pieaugušajiem maksā EUR 1.60, skolēniem, studentiem un pensionāriem (uzrādot apliecības) – EUR 0.70, bet pirmsskolas vecuma bērniem brauciens ir bez maksas. Bērni līdz 10 gadu vecumam uz kuģīša drīkst atrasties tikai pieaugušo pavadībā.

Ventspils brīvostas pārvalde vērš uzmanību uz to, ka reisi var tikt atcelti vai grafika laiki izmainīti neparedzētu apstākļu, stipra vēja vai miglas dēļ.