Ventspilī atklāts pirmais ostas veikals tūrisma veicināšanai Latvijā

13/09/2016
Šī gada 9.septembrī atvērts pirmais Stena Line ostas veikals Ventspilī. Uzņēmums ir pārliecināts, ka veikals piesaistīs vairāk cilvēku no Skandināvijas doties uz Ventspili, tādējādi iedrošinot ziemeļniekus arvien vairāk par ceļojuma galamērķi izvēlēties Latviju!

Ostas veikals ir viens no veidiem, kā piesaistīt Zviedrijas iedzīvotājus, kam tiek dota iespēja ne tikai ceļot, bet arī veikt izdevīgus pirkumus. Šis ir viens no faktoriem, kas būtiski ietekmē zviedru ceļošanas paradumus un izvēli.  “Esam gandarīti, ka beidzot ir izdevies izveidot šādu veikalu un mūsu sadarbība vainagojusies ar atvēršanas svētkiem 9.septembrī,” uzsver Tonijs Mišelsens (Tony Michealsen), Stena Line maršrutu menedžeris Baltijas jūrā.  Veikalā preces tiek iesaiņotas tā, lai tās varētu ērti ielikt automašīnā un droši pārvadāt, pašiem ceļotājiem brīvi baudot atpūtu Ventspilī un Latvijā. Iespēja preces atbilstoši iesaiņot iepirkšanos padara patīkamu un iedvesmojošu.

 “Ostas veikals piesaistīs jaunus ceļotājus maršrutā Nīmeshamne–Ventspils. Tūristiem būs iespēja savus līdzekļus izmantot daudz efektīvāk – izdevīgāk iepirkties un iegūt brīnišķīgu pieredzi Latvijā,” stāsta T. Mišelsens. “Esam pārliecināti, ka ar Ventspils ostas veikalu, kurā ir trīsreiz zemākas cenas nekā Zviedrijā, piesaistīsim ievērojami vairāk ceļotāju, jo pašlaik šis maršruts pamatā tiek izmantots kravu pārvadājumiem.”

Tā kā tiek plānota liela tūristu plūsma, Stena Line aktīvi strādā pie kuģu labiekārtošanas un attīstīšanas, lai ceļotājiem būtu ne tikai ērti, bet arī interesanti. Paralēli tam tiek plānota sadarbība, lai veidotu īpašus piedāvājumus zviedru ceļotājiem ne tikai Latvijas rietumdaļas iepazīšanai, bet arī galvaspilsētas Rīgas apmeklēšanai.

 

 

Par Stena Line

    Stena Line ir viena no lielākajām prāmju kompānijām pasaulē, kas veic kravas un pasažieru pārvadājumus Īrijā, Lielbritānijā, Francijā, Nīderlandē, Vācijā, Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Polijā un Latvijā.