Ventspilī darba vizītē viesojās satiksmes ministrs

11/07/2018

Šodien Ventspilī vizītē viesojās Latvijas Republikas satiksmes ministrs Uldis Augulis ar pavadošo delegāciju, lai apmeklētu Ventspils brīvostas pārvaldi, uzņēmumus un tiktos ar Ventspils pašvaldības vadību.   

Darba vizītes laikā ministrs viesojās Ventspils brīvostas pārvaldē, kur tikās ar Ventspils pilsētas domes un Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu, Ventspils pilsētas domes un Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētāja vietnieku Jāni Vītoliņu, Ventspils brīvostas pārvaldnieku Imantu Sarmuli un Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieku Igoru Udodovu.

Tikšanās laikā ministrs iepazinās ar līdz šim paveiktajiem un pašreiz uzsāktajiem Kohēzijas fonda līdzfinansētajiem projektiem, tai skaitā līdz 2022. gadam Ventspilī  paredzētajiem 19 pievedceļu atjaunošanas, izbūves posmiem gandrīz 13 kilometru garumā, kā arī Ziemeļu un Dienvidu mola atjaunošanas plāniem. Tika pārrunāti arī ostas industriālo zonu un ostas infrastruktūras un termināļu attīstības jautājumi, nozares aktualitātes, kā arī nākotnes plāni un izaicinājumi. Ministrs kopā ar Ventspils pilsētas domes un Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu piedalījās preses konferencē, kurā īpaši izcēla Ventspils domi, Ventspils brīvostas pārvaldi par veiksmīgo Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļu apgūšanu un to intensitāti.    

Vizīte tika noslēgta, apmeklējot Dienvidu molu, vienu no Kohēzijas fonda līdzfinansētajiem projektiem un komunālo automašīnu ražotāju “Bucher Municipal”.