Ventspilī tiksies transporta nozares eksperti no Eiropas Savienības, Krievijas un Baltkrievijas

29/05/2019

No 30. līdz 31.maijam Rīgā un Ventspilī norisināsies XXII starptautiskā konference "TransBaltica 2019".

Pirmajā konferences dienā, 30.maijā, Rīgā notiks darbs trijās plenārsēdēs. Paredzētas diskusijas par Baltijas transporta un tranzīta tirgu, veltot īpašu uzmanību nozares attīstībai turpmākajos gados.

Savukārt, otrajā dienā, 31.maijā, nozares pārstāvji izbraukuma sesijā tiksies Ventspilī. Izbraukuma sesijā Livonijas ordeņa pilī paredzēta diskusija par tēmu “Latvijas tranzītvalsts statuss: skats no Krievijas”, ostas apskate ar ekskursiju kuģīti “Hercogs Jēkabs”, “Noord Natie Ventspils Terminals” apmeklējums, kā arī jauno ražošanas ēku būvniecības vietu apmeklējums Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā.

Konferencē uzstāsies nozares eksperti/speciālisti no Krievijas, Nīderlandes, Baltkrievijas, Itālijas, Lietuvas un Latvijas.

Starptautiskās konferences “TransBaltica 2019” mērķis ir nostiprināt un veicināt Latvijas transporta un tranzīta uzņēmumu stratēģisko lomu Baltijas reģionā un Āzijas-Eiropas koridorā un veicināt transporta uzņēmumu un mezglu modernizāciju, piesaistot stratēģiski svarīgus sadarbības partnerus un investīcijas.

Konferenci organizē “RMS Forum”, Latvijas Tranzīta Biznesa asociācija sadarbībā ar LR Satiksmes ministriju, “Latvijas Dzelzceļš”, Ventspils brīvostas pārvaldi, Rīgas brīvostas pārvaldi un Liepājas SEZ.

Vairāk informācijas par konferenci: pa tālr.: +371  67333167  (konferences organizatori RMS Forum) vai mājas lapā: http://www.rmsforum.lv/