Ventspils brīvosta pārstāvēta Transporta nedēļas pasākumos Maskavā

22/11/2018

Šonedēļ Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieks, Mārketinga un attīstības nodaļas vadītājs Igors Udodovs, kā arī kravu piesaistes aģents Jānis Lubiņš piedalās “Transporta nedēļa 2018” pasākumos Maskavā. Latvijas transporta nozares lielāko uzņēmumu delegāciju vada Satiksmes ministrs Uldis Augulis.

“Transporta nedēļa” – ir ikgadējs notikums biznesam, kurš ietver sevī gan Krievijas, gan starptautisko transporta jautājumu pasākumu sēriju, kuri tiek organizēti, lai apspriestu aktuālākos transporta jautājumus.

Tomēr visa “Transporta nedēļas” pasākumu programmas galvenais notikums ir forums un izstāde “Krievijas transports”. Foruma ietvaros notiek konferences, kas veltītas auto, aviācijas, dzelzceļa, jūras un upju transporta attīstības un darbības jautājumiem. Izstādē tiek demonstrēti transporta nozares jaunumi un sasniegumi.

Foruma un izstādes “Krievijas transports” darbā ik gadus piedalās vairāk nekā 9 000 cilvēku. Kopumā ik gadu “Transporta nedēļas” dalībnieku skaits pārsniedz 12000.

Ar vienoto zīmolu VIA LATVIA izstādē Latvijas transporta nozari pārstāv VAS “Latvijas dzelzceļš”, Liepājas SEZ, Rīgas brīvosta un Ventspils brīvosta un VAS “ Starptautiskā lidosta “Rīga”.