Ventspils brīvosta piedalās Transporta nedēļas pasākumos Maskavā

07/12/2017
Šonedēļ Maskavā norit ikgadējie Transporta nedēļas pasākumi. To ietvaros notiekošajā transporta izstādē piedalās arī Ventspils brīvostas pārvalde.

Transporta nedēļa Maskavā ir viens no nozīmīgākajiem nozares notikumiem. Tās ietvaros notiek dažādas konferences un profesionāļu diskusijas, kā arī transporta izstāde. Jau tradicionāli izstādē aktīvi piedalās arī Latvija, prezentējot Krievijā Latvijas transporta un loģistikas piedāvājumu. Līdz ar Ventspils brīvostas pārvaldi Maskavā ir arī Rīgas brīvosta, Liepājas speciālā ekonomiskā zona, VAS “Latvijas dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””. Transporta nedēļas pasākumos piedalās arī LR Satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Lai saglabātu Ventspils ostas pozīcijas kravu pārvadājumu jomā, kā arī meklētu jaunus sadarbības partnerus, Ventspils brīvostas pārvalde aktīvi piedalās nozīmīgākajos starptautiskajos nozares pasākumos. Transporta nedēļa Maskavā ir šī gada noslēdzošā starptautiskā izstāde. 2017.gadā Ventspils brīvostas pārvalde dažādu starptautisku pasākumu ietvaros prezentēta Ķīnā, Indijā, Irānā, Vācijā, Baltkrievijā, Krievijā, Kazahstānā, Uzbekistānā un Apvienotajos Arābu Emirātos