Ventspils brīvostas pārvalde pārstāvēta vienā no lielākajām transporta un loğistikas izstādēm Baltkrievijā

04/10/2018

No 2. līdz 4.oktobrim Minskā, Baltkrievijā, norisinās starptautiskā izstāde "Transports un loğistika", kas vienuviet pulcē nozares profesionāļus un pārstāvjus. Izstādē Latvijas nacionālajā stendā piedalījās arī Ventspils brīvostas pārvalde.

Ventspils brīvostas pārvalde prezentēja sadarbības iespējas, akcentējot kravu transportēšanas priekšrocības caur Ventspils ostu, tās termināļiem, kā arī sadarbību ar stividorkompānijām un ostas plašās industriālās zonas izmantošanu.

Izstādes svinīgajā atklāšanā piedalījās Satiksmes ministrs Uldis Augulis, kurš parakstīja Latvijas Republikas valdības un Baltkrievijas Republikas valdības nolīgumu par starptautisko dzelzceļa satiksmi.

Latvijas nacionālajā stendā par sadarbības iespējām stāstīja lielākie transporta un loģistikas nozares pārstāvji – Latvijas dzelzceļš, lidosta, Ventspils, Rīgas un Liepājas ostas.

Šogad izstādē piedalās vairāk nekā 80 transporta un loğistikas uzņēmumi no 10 valstīm -  Austrijas, Baltkrievijas, Ķīnas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, Francijas un Šveices.