Ventspils brīvostas pārvalde piedalās transporta un loģistikas izstādē Ķīnā

30/06/2017
Šonedēļ, no 28. līdz 30.jūnijam, Čendu norisinās viens no lielākajiem Ķīnas transporta un loģistikas nozares pasākumiem - starptautiskā izstāde “China International Transportation & Logistics Expo 2017”, kurā piedalās arī Ventspils brīvostas pārvalde.

Latvijas nacionālo stendu pārstāv Ventspils brīvostas pārvalde, „Latvijas Dzelzceļš” un citas Latvijas lielākās ostas. Izstādes ietvaros notiek arī transporta un loģistikas nozares semināri un industriālo, loģistikas parku apmeklējumi – ekskursijas, tiekoties ar uzņēmējiem. Ventspils brīvostas pārvaldes mērķis ir prezentēt visas sadarbības iespējas ar Ventspili to skaitā Ziemeļu ostas projektu, kravu transportēšanas priekšrocības caur Ventspils ostas termināļiem, sadarbības iespējas ar stividorkompānijām un plašo pieostas industriālo zonu piedāvājumu.

„China International Transportation & Logistics Expo” tiek rīkots jau 13.gadu, un tā ir viena no nozīmīgākajām starptautiskajām nozares izstādēm Ķīnā, kurā vienkopus tiekas vairāk nekā 1000 lielākie transporta un loģistikas pārstāvji no vairāk nekā 20 valstīm.