Ventspils brīvostas pārvalde piedalās Uzbekistānas transporta un loģistikas nozares izstādē „TransUzbekistan 2016”

16/11/2016
Ventspils brīvostas pārvalde piedalās nozīmīgākajā Uzbekistānas transporta un loģistikas nozares notikumā - izstādē "TransUzbekistan 2016". Latvijas nacionālajā stendā Uzbekistānā par Latvijas piedāvājumu loģistikas ķēdē informē virkne lielāko Latvijas transporta un loģistikas organizāciju to skaitā Ventspils, Rīgas, Liepājas, Mērsraga ostu pārvaldes un Latvijas dzelzceļš.

Vizītes ietvaros Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietniekam Igoram Udodovam  paredzētas tikšanās ar vairākām Uzbekistānas kompānijām, kuras interesējas par sadarbības iespējām ar Austrumeiropas reģionu un iespējamo attīstību pieostas industriālajās teritorijās. Dalība izstādē ir ieguvusi plašu Uzbekistānas plašsaziņas līdzekļu ievērību. Ventspils brīvostas pārvaldei ir paredzētas vairākas radio intervijas. 

Dalība starptautiskās izstādēs ir viens no Ventspils brīvostas pārvaldes mārketinga virsuzdevumiem. Šajos nozares pasākumos Ventspils brīvostas pārvalde prezentē visas sadarbības iespējas ar Ventspili, piemēram, kravu transportēšanas priekšrocības caur Ventspils ostas termināļiem, sadarbības iespējas ar stividorkompānijām un plašo pieostas industriālo zonu piedāvājumu.

Izstāde notiek no 16. līdz 18. novembrim. Šī izstāde ir vienīgā specializētā transporta nozares izstāde Uzbekistānā, kuras mērķis ir veicināt nozares attīstību, transporta infrastruktūras uzlabošanu, sekmēt starptautisko loģistiku visā Centrālāzijas reģionā. Izstādi apmeklē nozares speciālisti no Uzbekistānas, Kazahstānas, Tadžikistānas, Kirgizstānas, Turcijas, Krievijas, Irānas un citām NVS un Eiropas valstīm.