Ventspils ostā ieradies kruīza kuģis Albatros

03/06/2019

3.jūnija rītā Ventspils ostā ienāca viens no vācu populārās kruīzu kompānijas Phoenix Reisen kuģiem - Albatros. 205 metrus garais kruīza kuģis Ventspilī ieradās pirmo reizi. 

Zem Bahamu salu karoga kuģojošais kruīza kuģis Albatros būvēts 1973.gadā, bet kopš tā laika vairākas reizes piedzīvojis nopietnas pārbūves, lai atbilstu visaugstākajiem standartiem. Uz kuģa ir vairāk nekā 800 pasažieru vietu un 340 cilvēku liela apkalpe. Tajā ir 8 pasažieru klāji ar 420 kajītēm, vairāki restorāni un bāri, baseins, sporta un izklaides iespējas.

Kruīzā laikā paredzēts izkāpt 8 ostās – Ščecinā, Baltijskā, Ventspilī, Tallinā, Sanktpēterburgā, Helsinkos, Stokholmā un Visbijā. Ventspilī viesi devās ekskursijā pa pilsētu, devās uz Užavu, Kuldīgu, bet citi atpūtās turpat uz kuģa.

Jau drīz, 21.jūnijā Ventspilī ieradīsies kruīza kuģis Amadea, kas šeit pirmo reizi bija pagājušā gada augustā. Jau ziņots, ka pagājušajā gadā Ventspils ostā ienāca trīs kruīza kuģi, to vidū iespaidīgais pieczvaigžņu kruīza kuģis Seaborn Ovation.