Ventspils – vārti uz Skandināviju

06/12/2016
Lai nostiprinātu biznesa pozīciju Skandināvijā, kā arī apkalpotu pieaugošo pieprasījumu, uzņēmums Stena Line nodrošina biežāku, klientu vajadzībām atbilstošu prāmju kustību un sniedz uz ilgtermiņa izaugsmi vērstu risinājumu, piedāvājot jaunu kustību grafiku.

Strauji pieaugot pieprasījumam pēc prāmja pārvadājumiem, uzņēmums Stena Line attīsta un pilnveido biznesu, īstenojot izmaiņas prāmju kustības grafikā, kā arī ieviešot papildus prāmi. Tiek veidots jauns biznesa koncepts, koncentrējoties uz Baltijas jūras ziemeļu reģiona attīstību, kas nostiprinās tirgus pozīciju Baltijas jūrā.

Ventspils tiks pozicionēta kā vārti uz Skandināviju, tā stiprinot maršrutu Ventspils–Nīneshamne. Šajā maršrutā pilnībā tiks novirzīts prāmis Stena Flavia, kurš iepriekš arī kursēja no Ventspils uz Travemindi Vācijā. Maršrutā Ventspils-Nīneshamne ievērojami tiks samazināts pārbrauciena laiks, un prāmju atiešanas skaits palielināsies par 30%. No 2017. gada 3. janvāra ierasto 18 iknedēļas reisu vietā šajā maršrutā būs pieejami 24 reisi nedēļā.