Ventspils ventilatoru rūpnīca investēs jaunās iekārtās

27/11/2020

Ventspils brīvostas teritorijā strādājošā industriālo ventilatoru ražotne SIA “Ventspils ventilatoru rūpnīca” saņēmusi aizdevumu no "Luminor Bank" 210 000 eiro apmērā divu jaunu iekārtu iegādei, ziņo aģentūra LETA.

Uzņēmums plāno papildināt ražotnes aprīkojumu ar divām jaunām iekārtām, kas palielinās ražošanas jaudu un nodrošinās kvalitatīvus metāla griešanas un locīšanas pakalpojumus, ļaujot uzņēmumam būtiski palielināt apgrozījumu un paplašināt sadarbību ar esošajiem un potenciālajiem klientiem.

Kopējās jauno iekārtu izmaksas ir 259 000 eiro, tostarp 210 000 eiro piešķīrusi "Luminor" ar "Attīstības finanšu institūcijas "Altum"" garantiju nodrošinājumu, bet atlikušie 49 000 eiro ir uzņēmuma paša ieguldījums.

"Saražoto produkciju realizējam gan tepat Latvijā, gan eksportējam uz Vāciju, Šveici, Lietuvu, taču vēlamies palielināt ražošanas un eksporta apmērus," pauda "Ventspils ventilatoru rūpnīcas" valdes loceklis un līdzīpašnieks Sergejs Mihaiļuks, piebilstot, ka, pateicoties piesaistītajam aizdevumam, uzņēmums saredz iespēju pilnveidoties, veidot jaunas sadarbības un klientiem piedāvāt ātrāku servisu.

Kompānija "Ventspils ventilatoru rūpnīca" ir dibināta uz ventilatoru rūpnīcas bāzes. "Ventspils ventilatoru rūpnīcā" izgatavo visa veida un modifikācijas industriālos ventilatorus - zema, vidēja un augsta spiediena radiālos ventilatorus, dūmu nosūcējus, putekļu, jumtu un ass ventilatorus, kā arī dažāda veida metālkonstrukcijas. Uzņēmums nodrošina pilna cikla produkcijas ražošanu.