SVEICINĀTI VENTSPILS OSTĀ!

Ventspils osta ir starptautiskas nozīmes transporta, tranzīta un ražošanas centrs Lettland, Baltijas jūras reģionā. Neaizsalstošās dziļūdens ostas priekšrocības, izdevīgi transporta savienojumi un daudzveidīgas loģistikas iespējas padara mūs ērti sasniedzamus ES, NVS Centrālās Āzijas virzienā. 

Ventspils  —  izdevīgi sadarbības nosacījumi, pielāgota ražošanas infrastruktūra un stratēģisko resursu nodrošinājums, apjomīgs intelektuālā kapitāla, zinātnes un izglītības potenciāls, kā arī pievilcīga Baltijas jūras piekrastes pilsētvide.

 

Ostas pakalpojumi

Kā Baltijas jūras austrumu piekrastes dziļākā osta mēs spējam apkalpot lielākos kuģus, kādi ienāk Baltijas jūrā. Ventspils brīvostā viss biznesam nepieciešamais ir pieejams 24/7: 12 visu veidu kravu termināļi, 21 kuģu aģentūra, regulāra prāmju satiksme ar Zviedriju,  velkoņukuģu bunkurēšanas pakalpojumi u.c.

Visi ostas pakalpojumi

Investoriem

Speciālās ekonomiskās zonas statuss, nodokļu atvieglojumi, vairāk nekā 700 ha brīvas platības rūpniecisko projektu attīstībai, iekļaušanās Eiropas nozīmes TEN-T transporta tīklā , kvalificēta darbaspēka pieejamība, brīvostas un pilsētas pārvaldes atbalsts ir pamats jaunu ražotņu izveidei un ilgtermiņa izaugsmei Ventspilī.

Piedāvājums investoriem

Ražotāji Ventspils ostā

Ventspils brīvosta

Vai zinājāt,ka Ventspils ostā savulaik nosēdušās arī lidmašīnas? Patīkamas atmiņas gan tās nav - Pirmā pasaules kar… https://t.co/9FaNYljG3y
14.03.2019 10:01
Hidrobūvju atjaunošana turpinās arī ziemā. Šobrīd raiti uz priekšu rit krasta nostiprinājuma atjaunošana pie ieejas… https://t.co/oBM5pLoWp7
14.03.2019 09:57

Uzņēmumi Ventspils Brīvostā

sveču ražošana;
šķidro kristālu displeju produktu ražošana;

Kravu apgrozījums Ventspils Brīvostā