Sveicināti Ventspils brīvostā!

Ventspils brīvosta ir starptautiskas nozīmes transporta, tranzīta un ražošanas centrs Latvijā, Baltijas jūras reģionā. Neaizsalstošās dziļūdens ostas priekšrocības, izdevīgi transporta savienojumi un daudzveidīgas loģistikas iespējas padara mūs ērti sasniedzamus ES, NVS Centrālās Āzijas virzienā. 

Ventspils  —  izdevīgi sadarbības nosacījumi, pielāgota ražošanas infrastruktūra un stratēģisko resursu nodrošinājums, apjomīgs intelektuālā kapitāla, zinātnes un izglītības potenciāls, kā arī pievilcīga Baltijas jūras piekrastes pilsētvide.

Investoriem

Speciālās ekonomiskās zonas statuss, nodokļu atvieglojumi, vairāk nekā 700 ha brīvas platības rūpniecisko projektu attīstībai, iekļaušanās Eiropas nozīmes TEN-T transporta tīklā, kvalificēta darbaspēka pieejamība, brīvostas un pilsētas pārvaldes atbalsts ir pamats jaunu ražotņu izveidei un ilgtermiņa izaugsmei Ventspilī.

Piedāvājums investoriem

Ražotāji Ventspils brīvostā

Ostas pakalpojumi

Kā Baltijas jūras austrumu piekrastes dziļākā osta mēs spējam apkalpot lielākos kuģus, kādi ienāk Baltijas jūrā. Ventspils brīvostā viss biznesam nepieciešamais ir pieejams 24/7: 12 visu veidu kravu termināļi, 23 kuģu aģentūras, regulāra prāmju satiksme ar Zviedriju un Vāciju, velkoņu, kuģu bunkurēšanas pakalpojumi u.c.

Visi ostas pakalpojumi

Twitter jaunumi

Šodien iemūrēsim vēstījuma kapsulu Tehnoloģiju centra ēkas pamatos http://t.co/QLQpiIJFJ6 via @AddThis
01.10.2014. 09:20
Ventspils brīvostas pārvaldes autoparkā četri jauni eletromobiļi http://t.co/dGLOL9synW via @AddThis
25.09.2014. 14:18

Uzņēmumi Ventspils Brīvostā

māju moduļu ražotne
atbalsta pakalpojumi augsto tehnoloģiju nozaru uzņēmumu attīstībai

Ventspils osta, Brīvosta šodien

Brīvosta šodien

Neaizsalstošā Ventspils osta ir viena no vadošajām ES dziļūdens ostām Baltijas jūras austrumu piekrastē. Atbilstoši klientu importa un eksporta mērķiem — galvenokārt ES, NVS un Āzijas reģionos — mēs radām multimodālu transporta risinājumu infrastruktūru ātrai un kvalitatīvai pārvadājumu apkalpošanai. 

Ostas kopskats, Termināļi

Termināļi

Mēs spējam apkalpot lielākos kuģus, kādi ienāk Baltijas jūrā. Ventspils brīvostā 12 visu veidu kravu termināļi  ir pieejami 24/7.