ARBO Windows

Izcelsmes valsts: 
Latvija
Darbības nozare: 
koka logu, durvju un fasāžu ražošana
būvniecība
Darbība uzsākta: 
2014

ARBO Windows ir stikla pakešu, koka un koka - alumīnija logu un durvju ražotājs, kurš piedāvā savu produkciju gan vietējā Latvijas tirgū, gan eksporta tirgos. Ražošana izvietota jauni celtās, īpaši logu un durvju ražošanai piemērotās telpās Ventspils brīvostas teritorijā. Esam aprīkoti ar Baltijā modernākajām ražošanas iekārtām un tehnoloģijām. Produktu augsto kvalitāti nodrošina augsti kvalificēti un kompetenti darbinieki ar daudzu gadu pieredzi kokapstrādes un stikla pakešu ražošanas nozarē. Kopumā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 100 ventspilnieku un tuvāko reģionu iedzīvotājus.

Uzņēmuma kvalitātes vadības sistēma ir izstrādāta saskaņā ar ISO 9001 noteikumiem un augsto kvalitāti apstiprina arī iegūtās sertifikācijas pēc Japānas, Zviedrijas, Anglijas un Norvēģijas standartiem. Šīs valstis ir arī galvenie Arbo Windows eksporta tirgi.

Arbo Windows veiksmīgi sadarbojas ar Latvijas lielajām būvkompānijām un lepojas par iespēju piedalīties reģionāli un valstiski svarīgu objektu būvniecībā un attīstībā. www.arbowindows.lv

 

ARBO WINDOWS pārdošanas daļas vadītājs Vjačeslavs Kolosovs:

–         Esam izvēlējušies Ventspili kā savu mājvietu. Pateicīgā Ventspils infrastruktūra, tuvumā esošā osta un prāmju kustība, darba spēka pieejamība, kā arī brīvostas pārvaldes atbalsts un nodrošinātās ražošanas telpas dod ievērojamu atvieglojumu mūsu darbībai.

Skatīt citus rūpnieciskos klientus