Bucher Municipal

Izcelsmes valsts: 
 
Darbības nozare: 
komunālo automašīnu ražošana;
Darbība uzsākta: 
2005

SIA Bucher Municipal ir Šveices koncerna Bucher Industries AG apakšuzņēmuma Bucher Municipal meitasuzņēmums. Bucher Municipal ir Eiropas un Austrālijas tirgus līderis, kas ražo komunālos transportlīdzekļus ielu un sniega tīrīšanai privātām un publiskām vajadzībām. Uzņēmums ražo slaukāmās mašīnas, uzkopšanas mašīnas ziemai un atkritumu savākšanas mašīnas.

Bucher grupas apgrozījums gadā sasniedz 2,2 miljardus eiro, un uzņēmums nodarbina 10000 cilvēku visā pasaulē. 8 ha plašā uzņēmuma teritorija Ventspilī ar ražotnes ēkām 8000 m2 platībā ir kļuvusi par lielāko koncerna komunālo automašīnu bāzi. Ventspils ražotnē strādā ap 200 darbinieku. http://www.buchermunicipal.com

Publikācijas

 "100000 latu vērtie putekļusūcēji", IR, 28.11.2013., Aivars Kļavis

 

SIA Bucher Municipal uzņēmuma izpilddirektors Niklauss Hūzers:

–         Ņemot vērā ne tikai Latvijas kā valsts, bet arī Ventspils pilsētas pievilcīgās īpašības, piemēram, attīstīto infrastruktūru un salīdzinoši zemās ražošanas izmaksas, no visām Austrumeiropas valstīm izvēlējāmies apmesties tieši šeit.

Bucher darbību Ventspilī un sadarbību ar Ventspils brīvostu uzskatām par uzņēmuma veiksmi, tāpēc Bucher Industries AG vadība 2012. gadā pieņēma stratēģisku lēmumu lūgt Ventspils brīvostai zemi un ēkas, lai turpinātu uzņēmuma izaugsmi ielu tīrāmo mašīnu ražošanā Ventspilī.

Skatīt citus rūpnieciskos klientus